QR Code

Ann Robinson

91 lat

Więcej o osobie
Podstawowe Informacje
Strona główna
Filmografia
Opisy/Biografie

Multimedia
Galeria (1)
Wywiady
Newsy
Strony WWW 
Recenzje

Pozostałe informacje
Ciekawostki (3)
Zdjęcia z planu
Wpadki
Cytaty aktora w filmach
Lubię osobę
0
Nie przepadam
0
aktorka
0 (0)
Data urodzenia:25 maja 1929
Miejsce urodzenia:Los Angeles, Kalifornia, USA
Lata aktywności:1949 - 2005
Zawód:aktorka
Stan Cywilny:dwukrotnie zamężna: 1. Jaime Bravo (1957 - 1967, rozwód), 2 synów: Jaime i Estefan; 2. Joseph Valdez (od 1987)
O sobie (1)Amerykańska aktorka i filmowa i telewizyjna; a także kaskaderka. Aktorka najbardziej znana z głównej roli w klasycznym już dziś filmie science fiction z 1953 pt. Wojna światów opartym na powieści Herberta George'a Wellsa. Ponad pół wieku później pojawiła się także w niewielkiej roli (jako babcia głównej bohaterki) w kolejnej adaptacji tej powieści, zrealizowanej przez Stevena Spielberga w 2005. Od 3. roku życia uczyła się jeździć konno. Zaowocowało to pracą kaskadera w kilku westernach z przełomu lat 40. i 50. XX w.
Amerykańska aktorka i filmowa i telewizyjna; a także kaskaderka. Aktorka najbardziej znana z głównej roli w klasycznym już dziś filmie science fiction z 1953 pt. Wojna światów opartym na powieści Herberta George'a Wellsa. Ponad pół wieku później pojawiła się także w niewielkiej roli (jako babcia głównej bohaterki) w kolejnej adaptacji ... (cały opis)
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.