Emmy  2018  powrót
Nominacje: 12 lipca 2018
Wręczenie nagród: 17 września 2018
Prowadzący: Colin Jost, Michael Che
Miasto:
Los Angeles
Miejsce:
Microsoft Theater
Najlepszy serial dramatyczny
Gra o tron (2011)
Czwarty sezon bijącego rekordy popularności serialu produkcji HBO - ekranizacji bestsellerowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia". Siedem Królestw Westeros to fantastyczny świat przypominający średniowieczną Europę. Zamieszkujące go ...
 Nominowani
Godless
Opowieść podręcznej (2017)
Stranger Things (2016)
Tacy jesteśmy (2016)
The Crown (2016)
Westworld (2016)
Zawód: Amerykanin (2013)
Najlepszy serial komediowy
The Marvelous Mrs. Maisel
...
 Nominowani
Atlanta
Barry
Czarno to widzę (2014)
Dolina Krzemowa (2014)
GLOW (2017)
Pohamuj entuzjazm
Unbreakable Kimmy Schmidt
Najlepszy film telewizyjny
Czarne lustro
za odcinek "USS Callister",
...
 Nominowani
451° Fahrenheita
Flint
Opowieść
Paterno
Najlepszy serial limitowany
American Crime Story (2016)
"American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" to najnowsza produkcja twórców przebojowej serii "American Horror Story", która pokazuje kulisy słynnego procesu, dając intrygujący wgląd w działania prawników, walczących o skazanie lub ...
 Nominowani
Alienista
Geniusz (2017)
Godless
Patrick Melrose
Najlepszy aktor w serialu dramatycznym
Matthew Rhys
Zawód: Amerykanin (2013)
 Nominowani
Jason Bateman
Ozark (2017)
Milo Ventimiglia
Tacy jesteśmy (2016)
Sterling K. Brown
Tacy jesteśmy (2016)
Jeffrey Wright
Westworld (2016)
Jared Harris
Westworld (2016)
Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym
Claire Foy
The Crown (2016)
 Nominowani
Sandra Oh
Obsesja Eve
Elisabeth Moss
Opowieść podręcznej (2017)
Tatiana Maslany
Orphan Black (2013)
Evan Rachel Wood
Westworld (2016)
Keri Russell
Zawód: Amerykanin (2013)
Najlepszy aktor w serialu komediowym
Bill Hader
Barry
 Nominowani
Donald Glover
Atlanta
Anthony Anderson
Czarno to widzę (2014)
Ted Danson
Dobre Miejsce
Larry David
Pohamuj entuzjazm
William H. Macy
Shameless - Niepokorni
Najlepsza aktorka w serialu komediowym
Rachel Brosnahan
The Marvelous Mrs. Maisel
 Nominowani
Tracee Ellis Ross
Czarno to widzę (2014)
Lily Tomlin
Grace i Frankie
Pamela Adlon
Lepsze życie
Allison Janney
Mamuśka
Issa Rae
Niepewne
Najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Darren Criss
American Crime Story (2016)
 Nominowani
Jesse Plemons
Czarne lustro za odcinek "USS Callister",
Antonio Banderas
Geniusz (2017)
John Legend
Jesus Christ Superstar Live in Concert
Benedict Cumberbatch
Patrick Melrose
Jeff Daniels
The Looming Tower (2018)
Najlepsza aktorka w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Regina King
Seven Seconds
 Nominowani
Sarah Paulson
American Horror Story (2011)
Michelle Dockery
Godless
Jessica Biel
Grzesznica
Laura Dern
Opowieść
Edie Falco
Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym
Thandie Newton
Westworld (2016)
 Nominowani
Lena Headey
Gra o tron (2011)
Alexis Bledel
Opowieść podręcznej (2017)
Yvonne Strahovski
Opowieść podręcznej (2017)
Ann Dowd
Opowieść podręcznej (2017)
Millie Bobby Brown
Stranger Things (2016)
Vanessa Kirby
The Crown (2016)
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym
Peter Dinklage
Gra o tron (2011)
 Nominowani
Nikolaj Coster-Waldau
Gra o tron (2011)
Mandy Patinkin
Homeland (2011)
Joseph Fiennes
Opowieść podręcznej (2017)
David Harbour
Stranger Things (2016)
Matt Smith
The Crown (2016)
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym
Alex Borstein
The Marvelous Mrs. Maisel
 Nominowani
Leslie Jones
Saturday Night Live
Aidy Bryant
Saturday Night Live
Kate McKinnon
Saturday Night Live
Zazie Beetz
Atlanta
Betty Gilpin
GLOW (2017)
Laurie Metcalf
Roseanne
Megan Mullally
Will i Grace
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym
Henry Winkler
Barry
 Nominowani
Alec Baldwin
Saturday Night Live
Kenan Thompson
Saturday Night Live
Brian Tyree Henry
Atlanta
Louie Anderson
Baskets
Tony Shalhoub
The Marvelous Mrs. Maisel
Tituss Burgess
Unbreakable Kimmy Schmidt
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Merritt Wever
Godless
 Nominowani
Adina Porter
American Horror Story (2011)
Letitia Wright
Czarne lustro za odcinek "Black Museum",
Sara Bareilles
Jesus Christ Superstar Live in Concert
Penélope Cruz
American Crime Story (2016)
Judith Light
American Crime Story (2016)
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Jeff Daniels
Godless
 Nominowani
Brandon Victor Dixon
Jesus Christ Superstar Live in Concert
Michael Stuhlbarg
The Looming Tower (2018)
John Leguizamo
Waco
Ricky Martin
American Crime Story (2016)
Édgar Ramírez
American Crime Story (2016)
Finn Wittrock
American Crime Story (2016)
Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka
Samira Wiley
Opowieść podręcznej (2017) za odcinek "After",
 Nominowani
Diana Rigg
Gra o tron (2011) za odcinek "The Queen's Justice",
Cherry Jones
Opowieść podręcznej (2017) za odcinek "Baggage",
Kelly Jenrette
Opowieść podręcznej (2017) za odcinek "Other Women",
Viola Davis
Skandal (2012) za odcinek "Allow Me To Reintroduce Myself",
Cicely Tyson
Sposób na morderstwo za odcinek "I'm Going Away",
Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktor
Ron Cephas Jones
Tacy jesteśmy (2016) za odcinek "A Father’s Advice",
 Nominowani
F. Murray Abraham
Homeland (2011) za odcinek "All In",
Cameron Britton
Mindhunter za odcinek drugi,
Gerald McRaney
Tacy jesteśmy (2016) za odcinek "The Car",
Matthew Goode
The Crown (2016) za odcinek "Matrimonium",
Jimmi Simpson
Westworld (2016) za odcinek "Reunion",
Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktorka
Tiffany Haddish
Saturday Night Live
 Nominowani
Tina Fey
Saturday Night Live
Wanda Sykes
Czarno to widzę (2014) za odcinek "Juneteenth",
Maya Rudolph
Dobre Miejsce za odcinek "The Burrito",
Jane Lynch
The Marvelous Mrs. Maisel za odcinek "Put That On Your Plate!",
Molly Shannon
Will i Grace za odcinek "Staten Island Fairy",
Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktor
Katt Williams
Atlanta za odcinek "Alligator Man",
 Nominowani
Bill Hader
Saturday Night Live
Donald Glover
Saturday Night Live
Sterling K. Brown
Brooklyn 9-9 za odcinek "The Box",
Lin-Manuel Miranda
Pohamuj entuzjazm za odcinek "Fatwa!",
Bryan Cranston
Pohamuj entuzjazm za odcinek "Running With The Bulls",
Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego
The Crown (2016)
Stephen Daldry, za odcinek "Paterfamilias",
...
 Nominowani
Gra o tron (2011)
Alan Taylor, za odcinek "Beyond The Wall",
Gra o tron (2011)
Jeremy Podeswa, za odcinek "The Dragon And The Wolf",
Opowieść podręcznej (2017)
Kari Skogland, za odcinek "After",
Ozark (2017)
Daniel Sackheim, za odcinek "Tonight We Improvise",
Ozark (2017)
Jason Bateman, za odcinek "The Toll",
Stranger Things (2016)
Ross Duffer, Matt Duffer, za odcinek "Chapter Nine: The Gate",
Najlepsza reżyseria serialu komediowego
The Marvelous Mrs. Maisel
Amy Sherman-Palladino, za odcinek pilotażowy,
...
 Nominowani
Atlanta
Donald Glover, za odcinek "FUBU",
Atlanta
Hiro Murai, za odcinek "Teddy Perkins",
Barry
Bill Hader, za odcinek pilotażowy,
Dolina Krzemowa (2014)
Mike Judge, za odcinek "Initial Coin Offering",
GLOW (2017)
Jesse Peretz, za odcinek pilotażowy,
Teoria wielkiego podrywu (2007)
Mark Cendrowski, za odcinek "The Bow Tie Asymmetry",
Najlepsza reżyseria serialu limitowanego, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego
American Crime Story (2016)
Ryan Murphy, za odcinek "The Man Who Would Be Vogue",
...
 Nominowani
Godless
Scott Frank,
Jesus Christ Superstar Live in Concert
David Leveaux, Alex Rudzinski,
Paterno
Barry Levinson,
Patrick Melrose
Edward Berger,
The Looming Tower (2018)
Craig Zisk, za odcinek "9/11",
Twin Peaks (2017)
David Lynch,
Najlepsza reżyseria programu reality
RuPaul's Drag Race
Nick Murray XI, za odcinek "10s Across The Board",
...
 Nominowani
American Ninja Warrior
Patrick McManus III, za odcinek "Daytona Beach Qualifiers",
Shark Tank
Ken Fuchs, za odcinek 903,
The Amazing Race
Bertram van Munster, za odcinki "It ’s Just A Million Dollars" i "No Pressure",
The Voice
Alan Carter II, za odcinek "Live Top 11 Performances",
Najlepsza reżyseria programu rozrywkowego
Saturday Night Live
Don Roy King, za odcinek z Donaldem Gloverem,
...
 Nominowani
Portlandia
Carrie Brownstein, za odcinek "Riot Spray",
Najlepsza reżyseria programu dokumentalnego
Jane
Brett Morgen,
...
 Nominowani
Bardzo dziki kraj
Maclain Way, Chapman Way, za część trzecią,
Dzienniki Zen Garry'ego Shandlinga
Judd Apatow,
Ikar
Bryan Fogel,
Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick
Ken Burns, Lynn Novick, za odcinek "The History Of The World (April 1969-May 1970)",
Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu
Saturday Night Live
za odcinek z Donaldem Gloverem,
...
 Nominowani
Dancing with the Stars
za odcinek finałowy,
Teoria wielkiego podrywu (2007)
za odcinek "The Bow Tie Asymmetry",
The Voice
za odcinek finałowy, część pierwsza,
Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym
Jesus Christ Superstar Live in Concert
...
Najlepsza charakteryzacja w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym (naturalna)
American Crime Story (2016)
Eryn Krueger Mekash, Robin Beauchesne, Silvina Knight, i inni
...
 Nominowani
American Horror Story (2011)
Eryn Krueger Mekash, Kim Ayers, Mike Mekash, i inni
Geniusz (2017)
Davina Lamont, Hayden Bloomfield, Szandra Bíró, i inni
The Last Tycoon
Lana Horochowski, Maurine Burke, Lesa Nielsen, i inni
Twin Peaks (2017)
Debbie Zoller, Richard Redlefsen,
Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna)
Westworld (2016)
Elisa Marsh, Allan A. Apone, Rachel Hoke, i inni
...
 Nominowani
GLOW (2017)
Lana Horochowski, Maurine Burke, Lesa Nielsen, i inni
Gra o tron (2011)
Jane Walker I, Kay Bilk, Marianna Kyriacou, i inni
Opowieść podręcznej (2017)
Burton J. LeBlanc, Talia Reingold I, Erika Caceres, i inni
Tacy jesteśmy (2016)
Zoe Hay, Heather Plott, Luis García VI, i inni
Wikingowie (2013)
Tom McInerney, Katie Derwin, Lizanne Proctor I, i inni
Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna)
Saturday Night Live
Louie Zakarian, Amy Tagliamonti, Jason Milani, i inni
...
 Nominowani
Dancing with the Stars
Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, i inni
Jesus Christ Superstar Live in Concert
Joe Dulude II, Angela Johnson I, Milagros Medina-Cerdeira, i inni
RuPaul's Drag Race
Nicole Faulkner, Jen Fregozo, Natasha Marcelina I, i inni
The Voice
Darcy Gilmore, Kristene Bernard, Gina Ghiglieri, i inni
Najlepsza charakteryzacja w serialu, serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna)
Gra o tron (2011)
Jane Walker I, Paul Spateri, Emma Faulkes, i inni
Czwarty sezon bijącego rekordy popularności serialu produkcji HBO - ekranizacji bestsellerowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia". Siedem Królestw Westeros to fantastyczny świat przypominający średniowieczną Europę. Zamieszkujące go ...
 Nominowani
American Horror Story (2011)
Eryn Krueger Mekash, Mike Mekash, Kim Ayers, i inni
Star Trek: Discovery (2017)
Glenn Hetrick, James MacKinnon I, Hugo Villasenor, i inni
Westworld (2016)
Justin Raleigh, Kevin Kirkpatrick III, Thomas Floutz, i inni
American Crime Story (2016)
Eryn Krueger Mekash, Mike Mekash, Silvina Knight, i inni
Najlepsza choreografia
So You Think You Can Dance
Mandy Moore III, za układy "Brand New" i "To Make You Feel My Love",
...
 Nominowani
So You Think You Can Dance
Travis Wall, za układy "Brand New" i "To Make You Feel My Love",
So You Think You Can Dance
Al Blackstone, za układy "The Man That Got Away" i "L-O-V-E",
So You Think You Can Dance
Christopher Scott XII, za układy "Prism" i "Say You Won't Let Go",
Najlepsza scenografia w fabularnym programie kostiumowym lub fantasy (godzinnym lub dłuższym)
Gra o tron (2011)
Rob Cameron, Paul Ghirardani, Deborah Riley, i inni
Czwarty sezon bijącego rekordy popularności serialu produkcji HBO - ekranizacji bestsellerowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia". Siedem Królestw Westeros to fantastyczny świat przypominający średniowieczną Europę. Zamieszkujące go ...
 Nominowani
Alienista
Mara LePere-Schloop, Bill Crutcher, Alice Baker, i inni
The Crown (2016)
Alison Harvey, Mark Raggett, Martin Childs, i inni
The Marvelous Mrs. Maisel
Neil Prince, Ellen Christiansen, Bill Groom, i inni
Westworld (2016)
Howard Cummings, Julie Ochipinti, David Lazan, i inni
Najlepsza scenografia w fabularnym programie współczesnym (godzinnym lub dłuższym)
Opowieść podręcznej (2017)
Martha Sparrow, Caroline Gee, Elisabeth Williams, i inni
...
 Nominowani
American Horror Story (2011)
Rachel Robb Kondrath, Jeffrey Mossa, Claire Kaufman,
Opowieść podręcznej (2017)
Martha Sparrow, Elisabeth Williams, Rob Hepburn, i inni
Ozark (2017)
Derek R. Hill, John Richardson, Chuck Potter, i inni
Twin Peaks (2017)
Ruth De Jong, Florencia Martin, Cara Brower,
Najlepsza scenografia w programie fabularnym (półgodzinnym lub krótszym)
GLOW (2017)
Harry E. Otto, Todd Fjelsted, Ryan Watson, i inni
...
 Nominowani
Atlanta
Aimee Athnos, Taylor Mosbey, Timothy David O'Brien, i inni
Barry
Amber Haley, Eric Schoonover, Tyler B. Robinson, i inni
Dolina Krzemowa (2014)
Jaclyn Hauser, Richard Toyon, Brandi Kalish, i inni
Grace i Frankie
Andrea Mae Fenton, Devorah Herbert, Amy Lee Wheeler, i inni
Will i Grace
Glenda Rovello, Conny Boettger-Marinos, Peter M. Gurski, i inni
Najlepsza scenografia w programie rewiowym, reality lub teleturnieju
Saturday Night Live
Eugene Lee II, Akira Yoshimura II, Keith Raywood, i inni
...
 Nominowani
Dancing with the Stars
James Yarnell, Steve Morden, John Sparano, i inni
The Voice
Anton Goss, James Pearse Connelly, Lydia Smyth I, i inni
Najlepsza scenografia w specjalnym programie rewiowym
Jesus Christ Superstar Live in Concert
Jason Ardizzone-West, Melissa Shakun,
...
Najlepsze efekty specjalne
Gra o tron (2011)
za odcinek "Beyond The Wall",
Czwarty sezon bijącego rekordy popularności serialu produkcji HBO - ekranizacji bestsellerowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia". Siedem Królestw Westeros to fantastyczny świat przypominający średniowieczną Europę. Zamieszkujące go ...
 Nominowani
Altered Carbon (2018)
za odcinek "Out Of The Past",
Stranger Things (2016)
za odcinek "Chapter Nine: The Gate",
Westworld (2016)
za odcinek "The Passenger",
Zagubieni w kosmosie
za odcinek "Danger, Will Robinson",
Najlepsze drugoplanowe efekty specjalne
Alienista
za odcinek "Chapter Nine: The Gate",
...
 Nominowani
Gotham (2014)
za odcinek "That 's Entertainment",
Mr. Robot (2015)
za odcinek "eps3.4_runt ime-err0r.r00",
Opowieść podręcznej (2017)
za odcinek "June",
The Crown (2016)
za odcinek "Misadventure",
Najlepsze fryzury w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
American Crime Story (2016)
Chris Clark XIII, Natalie Driscoll, Shay Sanford-Fong, i inni
...
 Nominowani
American Horror Story (2011)
Michelle Ceglia, Samantha Wade I, Brittany Madrigal, i inni
Geniusz (2017)
Kate Starr, Alex Rouse I, Judit Halász II, i inni
Godless
Geordie Sheffer, Megan Daum, Carmen L. Jones,
The Last Tycoon
Theraesa Rivers, Valerie Jackson III, Mishell Chandler, i inni
Twin Peaks (2017)
Clare M. Corsick, Bryn E. Leetch,
Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą
Westworld (2016)
Joy Zapata, Lori McCoy-Bell, Dawn Victoria Dudley, i inni
...
 Nominowani
GLOW (2017)
Theraesa Rivers, Valerie Jackson III, Leslie D. Bennett, i inni
Gra o tron (2011)
Kevin Alexander II, Candice Banks, Nicola Mount, i inni
The Crown (2016)
Ivana Primorac, za odcinek "Dear Mrs. Kennedy",
The Marvelous Mrs. Maisel
Francesca Paris, Christine Cantrell, Cassie Hurd, i inni
Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami
 Nominowani
RuPaul's Drag Race
Hector Pocasangre, Gabriel Villarrea I, za odcinek "10s Across The Board",
Saturday Night Live
Jodi Mancuso, Jennifer Serio, Inga Thrasher, i inni
Dancing with the Stars
Kim Messina, Gail Rowell-Ryan, Derrick Spruill II, i inni
Jesus Christ Superstar Live in Concert
Charles LaPointe, Kevin Maybee,
The Voice
Jerilynn Straitiff, Meagan Herrera II, Renee Ferruggia, i inni
Najlepsze kostiumy w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality
RuPaul's Drag Race
Zaldy, za odcinek "10s Across The Board",
...
 Nominowani
Saturday Night Live
Tom Broecker, Eric Justian, za odcinek z Natalie Portman,
Dancing with the Stars
Daniella Gschwendtner, Steven Norman Lee, Polina Roytman, i inni
Jesus Christ Superstar Live in Concert
Paul Tazewell,
Tracey Ullman's Show
Helen Woolfenden, Emma Burnand, Claudia Bassi, i inni
Najlepsze kostiumy w serialu kostiumowym
The Crown (2016)
Jane Petrie, Emily Newby, Barbara Kuznar, i inni
...
 Nominowani
Alienista
Michael Kaplan, Rudolph Mance, Bea Merkovits, i inni
Geniusz (2017)
Sonu Mishra, Eudald Magari, Balazs Labancz, i inni
Outlander
Terry Dresbach, Nadine Powell, Anna Lau, i inni
The Marvelous Mrs. Maisel
Donna Zakowska, Marina Reti, Virginia D. Patton, i inni
Najlepsze kostiumy w serialu sci-fi lub fantasy
Gra o tron (2011)
Michele Clapton,
Czwarty sezon bijącego rekordy popularności serialu produkcji HBO - ekranizacji bestsellerowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia". Siedem Królestw Westeros to fantastyczny świat przypominający średniowieczną Europę. Zamieszkujące go ...
 Nominowani
451° Fahrenheita
Meghan Kasperlik, Renee Fontana, Cori Burchell,
Opowieść podręcznej (2017)
Ane Crabtree, Natalie Bronfman za odcinek "Seeds",
Seria niefortunnych zdarzeń
Cynthia Ann Summers, Phoebe Parsons, Kelsey Chobotar, i inni
Westworld (2016)
Sharen Davis, Charlene Amateau, Jodie Stern, i inni
Najlepsze kostiumy w serialu współczesnym
American Crime Story (2016)
Allison Leach, Lou Eyrich,
...
 Nominowani
Czarno to widzę (2014)
Stacy Beverly, Dolores Ybarra, Devon Patterson I, i inni
Grace i Frankie
Allyson B. Fanger, Heather Pain, Lori DeLapp, i inni
Imperium (2016)
Paolo Nieddu, Jennifer Salim, Steffany Bernstein-Pratt, i inni
Tacy jesteśmy (2016)
Hala Bahmet, Elinor Bardach, za odcinek "The Wedding",
Najlepsza oryginalna muzyka i słowa
Saturday Night Live
"Come Back Barack", wyk. De-Von-Tré z odcinka z Chancem The Rapperem,
...
 Nominowani
Big Mouth
Mark Rivers, "Totally Gay", wyk. Brendan McKian w odc. "Am I Gay?",
If You're Not in the Obit, Eat Breakfast
"Just Getting Started", wyk. Alan Bergman & Dave Grusin,
Sprawa idealna (2017)
Jonathan Coulton, "High Crimes And Misdemeanors" z odc. "Day 450",
Najlepsze kierownictwo muzyczne
The Marvelous Mrs. Maisel
za odcinek pilotażowy,
...
 Nominowani
Atlanta
za odcinek "Alligator Man",
Stranger Things (2016)
za odcinek "Trick Or Treat , Freak",
Tacy jesteśmy (2016)
za odcinek "That'll Be The Day",
Westworld (2016)
Ramin Djawadi, za odcinek "Akane No Mai",
Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)
Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata (2017)
Cyrille Aufort,
...
 Nominowani
Czarne lustro
Daniel Pemberton, za odcinek "USS Callister",
Godless
Carlos Rafael Rivera, za odcinek "Homecoming",
Grace i Grace
Jeff Danna, Mychael Danna, za część pierwszą,
Philip K. Dick's Electric Dreams
Harry Gregson-Williams, za odcinek "The Commuter",
Philip K. Dick's Electric Dreams
Cristobal Tapia de Veer, za odcinek "Crazy Diamond",
Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)
Gra o tron (2011)
Ramin Djawadi, za odcinek "The Dragon And The Wolf",
Czwarty sezon bijącego rekordy popularności serialu produkcji HBO - ekranizacji bestsellerowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia". Siedem Królestw Westeros to fantastyczny świat przypominający średniowieczną Europę. Zamieszkujące go ...
 Nominowani
Dawno, dawno temu
Mark Isham, Michael D. Simon, za odcinek "Leaving Storybrooke",
Jessica Jones (2015)
Sean Callery, za odcinek "AKA Playland",
Seal Team
A. Patrick Rose, W.G. Snuffy Walden, za odcinek "Pattern Of Life",
Star Wars: Rebelianci
Kevin Kiner, za odcinek "Family Reunion - And Farewell",
Westworld (2016)
Ramin Djawadi, za odcinek "Akane No Mai",
Najlepsza gra głosem
Głowa rodziny
Alex Borstein, za odcinek "Nanny Goats",
...
 Nominowani
Amerykański tata
Seth MacFarlane, za odcinek "The Talented Mr. Dingleberry",
Głowa rodziny
Seth MacFarlane, za odcinek "Send In Stewie, Please",
Miki w szortach
Russi Taylor, za odcinek "The Scariest Story Ever: A Mickey Mouse Halloween Spooktacular",
Simpsonowie
Dan Castellaneta, za odcinek "Fears Of A Clown",
Najlepsza gra głosem (narrator)
David Attenborough
Błękitna planeta II za odcinek "One Ocean",
 Nominowani
Carl Reiner
If You're Not in the Obit, Eat Breakfast
Morgan Freeman
Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata (2017)
Charles Dance
Savage Kingdom za odcinek "Uprising: First Blood",
Najlepsza czołówka
Odpowiednik
...
 Nominowani
Alienista
Altered Carbon (2018)
GLOW (2017)
Westworld (2016)
Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji
Miki w szortach
Justin Martin XVI, za odcinek "The Scariest Story Ever: A Mickey Mouse Halloween Spooktacular!",
...
Numer na przedramieniu pradziadka
Jeff Scher I,
...
Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji
Pora na przygodę!
Lindsay Small-Butera, za odcinek "Ketchup",
...
Simpsonowie
Caroline Cruikshank, za odcinek "Springfield Splendor",
...
Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji
Steven Universe
Patrick Bryson II, za odcinek "Jungle Moon",
...