Emmy  2017  powrót
Najlepszy serial dramatyczny
Opowieść podręcznej (2017)
Akcja serialu dzieje się w niedalekiej przyszłości, gdy narodziny stały się rzadkością, a władzę w USA przejęła pseudochrześcijańska junta. Płodne kobiety uczyniono surogatkami rodzin uprzywilejowanej grupy związanych z władzą mężczyzn, ...
 Nominowani
House of Cards (2013)
Stranger Things (2016)
Tacy jesteśmy (2016)
The Crown (2016)
Westworld (2016)
Zadzwoń do Saula
Najlepszy serial komediowy
Figurantka (2012)
Serial opowiada o losach Meyer i jej pracowników, którzy wspólnie chcą zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki i układy będące chlebem powszechnym Waszyngtonu. Do kręgu najbliższych ...
 Nominowani
Atlanta
Czarno to widzę (2014)
Dolina Krzemowa (2014)
Specjalista od niczego
Unbreakable Kimmy Schmidt
Współczesna rodzina (2009)
Najlepszy film telewizyjny
Czarne lustro
za odcinek "San Junipero",
...
 Nominowani
Arcyoszust
Dolly Parton's Christmas of Many Colors: Circle of Love
Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks
Sherlock (2010)
za odcinek "The Lying Detective",
Najlepszy serial limitowany
Wielkie kłamstewka (2017)
Miniserial, oparty na bestsellerowej powieści Liane Moriarty pod tym samym tytułem, to przewrotny, pełen czarnego humoru dramat. Jego bohaterkami są trzy matki pierwszoklasistów – zmagają się one z karierą zawodową ...
 Nominowani
Długa noc (2016)
Fargo
Geniusz (2017)
Konflikt: Bette i Joan
Najlepszy aktor w serialu dramatycznym
Sterling K. Brown
Tacy jesteśmy (2016)
 Nominowani
Kevin Spacey
House of Cards (2013)
Liev Schreiber
Ray Donovan (2013)
Milo Ventimiglia
Tacy jesteśmy (2016)
Anthony Hopkins
Westworld (2016)
Bob Odenkirk
Zadzwoń do Saula
Matthew Rhys
Zawód: Amerykanin (2013)
Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym
Elisabeth Moss
Opowieść podręcznej (2017)
 Nominowani
Robin Wright
House of Cards (2013)
Viola Davis
Sposób na morderstwo
Claire Foy
The Crown (2016)
Evan Rachel Wood
Westworld (2016)
Keri Russell
Zawód: Amerykanin (2013)
Najlepszy aktor w serialu komediowym
Donald Glover
Atlanta
 Nominowani
Zach Galifianakis
Baskets
Anthony Anderson
Czarno to widzę (2014)
William H. Macy
Shameless - Niepokorni
Aziz Ansari
Specjalista od niczego
Jeffrey Tambor
Transparent
Najlepsza aktorka w serialu komediowym
Julia Louis-Dreyfus
Figurantka (2012)
 Nominowani
Pamela Adlon
Better Things (2008)
Tracee Ellis Ross
Czarno to widzę (2014)
Jane Fonda
Grace and Frankie
Lily Tomlin
Grace and Frankie
Allison Janney
Mamuśka
Ellie Kemper
Unbreakable Kimmy Schmidt
Najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Riz Ahmed
Długa noc (2016)
 Nominowani
Robert De Niro
Arcyoszust
John Turturro
Długa noc (2016)
Ewan McGregor
Fargo
Geoffrey Rush
Geniusz (2017)
Benedict Cumberbatch
Sherlock (2010) za odcinek "The Lying Detective",
Najlepsza aktorka w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Nicole Kidman
Wielkie kłamstewka (2017)
 Nominowani
Felicity Huffman
American Crime (2015)
Carrie Coon
Fargo
Jessica Lange
Konflikt: Bette i Joan
Susan Sarandon
Konflikt: Bette i Joan
Reese Witherspoon
Wielkie kłamstewka (2017)
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym
Ann Dowd
Opowieść podręcznej (2017)
 Nominowani
Samira Wiley
Opowieść podręcznej (2017)
Uzo Aduba
Orange Is the New Black (2013)
Millie Bobby Brown
Stranger Things (2016)
Chrissy Metz
Tacy jesteśmy (2016)
Thandie Newton
Westworld (2016)
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym
John Lithgow
The Crown (2016)
 Nominowani
Mandy Patinkin
Homeland (2011)
Michael Kelly
House of Cards (2013)
David Harbour
Stranger Things (2016)
Ron Cephas Jones
Tacy jesteśmy (2016)
Jeffrey Wright
Westworld (2016)
Jonathan Banks
Zadzwoń do Saula
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym
Kate McKinnon
Saturday Night Live
 Nominowani
Leslie Jones
Saturday Night Live
Vanessa Bayer
Saturday Night Live
Anna Chlumsky
Figurantka (2012)
Kathryn Hahn
Transparent
Judith Light
Transparent
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym
Alec Baldwin
Saturday Night Live
 Nominowani
Louie Anderson
Baskets
Tony Hale
Figurantka (2012)
Matt Walsh
Figurantka (2012)
Tituss Burgess
Unbreakable Kimmy Schmidt
Ty Burrell
Współczesna rodzina (2009)
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Laura Dern
Wielkie kłamstewka (2017)
 Nominowani
Regina King
American Crime (2015)
Michelle Pfeiffer
Arcyoszust
Judy Davis
Konflikt: Bette i Joan
Jackie Hoffman
Konflikt: Bette i Joan
Shailene Woodley
Wielkie kłamstewka (2017)
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Alexander Skarsgård
Wielkie kłamstewka (2017)
 Nominowani
Bill Camp
Długa noc (2016)
Michael Kenneth Williams
Długa noc (2016)
David Thewlis
Fargo
Alfred Molina
Konflikt: Bette i Joan
Stanley Tucci
Konflikt: Bette i Joan
Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka
Alexis Bledel
Opowieść podręcznej (2017) za odcinek "Late",
 Nominowani
Laverne Cox
Orange Is the New Black (2013) za odcinek "Doctor Psycho",
Ann Dowd
Pozostawieni za odcinek "The Most Powerful Man In The World (And His Identical Twin Brother)",
Cicely Tyson
Sposób na morderstwo za odcinek "Go Cry Somewhere Else",
Shannon Purser
Stranger Things (2016) za odcinek trzeci,
Alison Wright
Zawód: Amerykanin (2013) za odcinek "The Soviet Division",
Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktor
Gerald McRaney
Tacy jesteśmy (2016) za odcinek "The Big Day",
 Nominowani
Ben Mendelsohn
Bloodline za odcinek trzydziesty drugi,
BD Wong
Mr. Robot (2015) za odcinek "eps 2.3_logic -b0mb.hc",
Hank Azaria
Ray Donovan (2013) za odcinek "Norman Saves The World",
Denis O'Hare
Tacy jesteśmy (2016) za odcinek "Last Christmas",
Brian Tyree Henry
Tacy jesteśmy (2016) za odcinek "Memphis",
Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktorka
Melissa McCarthy
Saturday Night Live
 Nominowani
Kristen Wiig
Saturday Night Live
Carrie Fisher
Catastrophe za odcinek szósty,
Wanda Sykes
Czarno to widzę (2014) za odcinek "Lemons",
Becky Ann Baker
Dziewczyny (2014) za odcinek "Gummies",
Angela Bassett
Specjalista od niczego za odcinek "Thanksgiving",
Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktor
Dave Chappelle
Saturday Night Live
 Nominowani
Tom Hanks
Saturday Night Live
Lin-Manuel Miranda
Saturday Night Live
Riz Ahmed
Dziewczyny (2014) za odcinek "All I Ever Wanted",
Matthew Rhys
Dziewczyny (2014) za odcinek "American Bitch",
Hugh Laurie
Figurantka (2012)
Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego
Opowieść podręcznej (2017)
Reed Morano, za odcinek pilotażowy,
...
 Nominowani
Homeland (2011)
Lesli Linka Glatter, za odcinek "America First",
Opowieść podręcznej (2017)
Kate Dennis, za odcinek "The Bridge",
Stranger Things (2016)
Matt Duffer, Ross Duffer, za odcinek pilotażowy,
The Crown (2016)
Stephen Daldry, za odcinek "Hyde Park Corner",
Westworld (2016)
Jonathan Nolan, za odcinek "The Bicameral Mind",
Zadzwoń do Saula
Vince Gilligan, za odcinek "Witness",
Najlepsza reżyseria serialu komediowego
Atlanta
Donald Glover, za odcinek "B.A.N.",
...
 Nominowani
Dolina Krzemowa (2014)
Jamie Babbit, za odcinek "Intellectual Property",
Dolina Krzemowa (2014)
Mike Judge, za odcinek "Server Error",
Figurantka (2012)
Morgan Sackett, za odcinek "Blurb",
Figurantka (2012)
David Mandel, za odcinek "Groundbreaking",
Figurantka (2012)
Dale Stern, za odcinek "Justice",
Najlepsza reżyseria serialu limitowanego, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego
Wielkie kłamstewka (2017)
Jean-Marc Vallée,
...
 Nominowani
Długa noc (2016)
Steven Zaillian, za odcinek "The Beach",
Długa noc (2016)
James Marsh, za odcinek "The Art Of War",
Fargo
Noah Hawley, za odcinek "The Law Of Vacant Places",
Geniusz (2017)
Ron Howard, za odcinek pilotażowy,
Konflikt: Bette i Joan
Ryan Murphy, za odcinek "And The Winner Is ... (The Oscars Of 1963)",
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego
XIII poprawka
Ava DuVernay, Spencer Averick,
...
 Nominowani
Amanda Knox
Matthew Hamachek, Brian McGinn,
Anthony Bourdain: Parts Unknown
Anthony Bourdain, za odcinek "Houston",
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years
Mark Monroe,
Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego
Opowieść podręcznej (2017)
Bruce Miller, za odcinek pilotażowy,
...
 Nominowani
Stranger Things (2016)
Matt Duffer, Ross Duffer, za odcinek pilotażowy,
The Crown (2016)
Peter Morgan, za odcinek "Assassins" Westworld[/fi], Jonathan Nolan, i inni
Zadzwoń do Saula
Gordon Smith, za odcinek "Chicanery",
Zawód: Amerykanin (2013)
Joel Fields, Joseph Weisberg, za odcinek "The Soviet Division",
Najlepszy scenariusz serialu komediowego
Specjalista od niczego
Aziz Ansari, Lena Waithe, za odcinek "Thanksgiving",
...
 Nominowani
Atlanta
Donald Glover, za odcinek "B.A.N.",
Atlanta
Stephen Glover, za odcinek "Streets On Lock",
Dolina Krzemowa (2014)
Alec Berg, za odcinek "Success Failure",
Figurantka (2012)
Billy Kimball, za odcinek "Georgia",
Figurantka (2012)
David Mandel, za odcinek "Groundbreaking",
Najlepszy scenariusz serialu limitowanego, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego
Czarne lustro
Charlie Brooker, za odcinek "San Junipero",
...
 Nominowani
Długa noc (2016)
Richard Price, Steven Zaillian, za odcinek "The Call Of The Wild",
Fargo
Noah Hawley, za odcinek "The Law of Vacant Places",
Konflikt: Bette i Joan
Ryan Murphy, za odcinek "And The Winner Is ... (The Oscars Of 1963)",
Konflikt: Bette i Joan
Jaffe Cohen, Michael Zam, Ryan Murphy, i inni
Wielkie kłamstewka (2017)
David E. Kelley,
Najlepsza reżyseria programu dokumentalnego
O.J.: Made in America
Ezra Edelman, za część trzecią,
...
 Nominowani
Bright Lights
Fisher Stevens, Alexis Bloom,
Planeta Ziemia II (2016)
Fredi Devas, za odcinek "Cities",
Planeta Ziemia II (2016)
Elizabeth White, za odcinek "Islands",
XIII poprawka
Ava DuVernay,
Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu
Saturday Night Live
za odcinek z Jimmym Fallonem,
...
 Nominowani
Dancing with the Stars
za odcinek jedenasty,
Teoria wielkiego podrywu (2007)
za odcinek "The Locomotion Reverberation",
The Voice
za odcinek finałowy,
Najlepsze zdjęcia w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Długa noc (2016)
Frederick Elmes, za odcinek "Ordinary Death",
...
 Nominowani
Czarne lustro
Seamus McGarvey, za odcinek "Nosedive",
Fargo
Dana Gonzales, za odcinek "The Law Of Vacant Places",
Młody papież (2016)
Luca Bigazzi, za część pierwszą,
Wielkie kłamstewka (2017)
Yves Bélanger, za odcinek "You Get What You Need",
Najlepsze zdjęcia w serialu godzinnym kręconym przy użyciu jednej kamery
Opowieść podręcznej (2017)
Colin Watkinson, za odcinek pilotażowy,
...
 Nominowani
Mr. Robot (2015)
Tod Campbell, za odcinek "eps2.0_unm4sk-pt1.tc + eps2.0_unm4sk-pt2.tc",
Sense8
John Toll, za odcinek "Obligate Mutualisms",
Stranger Things (2016)
Tim Ives, za odcinek "The Upside Down",
The Crown (2016)
Adriano Goldman, za odcinek "Smoke And Mirrors",
The Man in the High Castle
James Hawkinson, za odcinek "Fallout",
Westworld (2016)
Paul Cameron, za odcinek pilotażowy,
Najlepsze zdjęcia w serialu półgodzinnym kręconym przy użyciu jednej kamery
Figurantka (2012)
David J. Miller, za odcinek "Qatar",
...
 Nominowani
Dolina Krzemowa (2014)
Tim Suhrstedt, za odcinek "Success Failure",
Gracze (2015)
Rodney Taylor, za odcinek "Game Day",
Mozart in the Jungle
Tobias Datum, za odcinek "Now I Will Sing",
Rozwód (2016)
Reed Morano, za odcinek pilotażowy,
Transparent
Jim Frohna, za odcinek "If I Were A Bell",
Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu wielu kamer
The Ranch
Donald A. Morgan, za odcinek "Easy Come, Easy Go",
...
 Nominowani
Dwie spłukane dziewczyny (2011)
Chris La Fountaine, za odcinki "And The Planes" i "Fingers And Automobiles",
Nastoletnia Agentka
Joseph W. Calloway, za odcinki "The Legend Of Bad" i "Bad Cleo Brown",
Superior Donuts
Gary Baum, za odcinek "Crime Time",
Najlepsze zdjęcia w programie dokumentalnym
Planeta Ziemia II (2016)
zespół operatorski za odcinek "Islands",
"Planeta Ziemia" pojawiła się na ekranach telewizorów ponad dziesięć lat temu. Był to pierwszy serial przyrodniczy filmowany w technologii HD i tym samym przełom w historii produkcji tego typu. Dzięki ...
 Nominowani
Anthony Bourdain: Parts Unknown
Todd Liebler, Zach Zamboni, za odcinek "Rome",
Chef's Table
Will Basanta, za odcinek "Virgilio Martinez",
O.J.: Made in America
Nick Higgins, za część czwartą,
Planeta Ziemia II (2016)
zespół operatorski za odcinek "Cities",
XIII poprawka
Hans Charles, Kira Kelly,
Najlepsze zdjęcia w programie reality
Taki się urodziłem
za odcinek "Rough Waters",
...
 Nominowani
Najniebezpieczniejszy zawód świata
za odcinek "Uncharted Territory",
Ryzykanci
za odcinek "The Stakes Have Been Raised",
The Amazing Race
za odcinek "Bucket List Type Stuff",
W okowach mrozu
za odcinek "Loaded",
Najlepszy dźwięk w serialu komediowym lub dramatycznym (godzinnym)
Westworld (2016)
Keith Rogers, Scott Weber, Kyle O'Neal, i inni
...
 Nominowani
House of Cards (2013)
Scott R. Lewis, Nathan Nance, Lorenzo Millan, i inni
Mr. Robot (2015)
John W. Cook II, William Sarokin, Paul Drenning, i inni
Stranger Things (2016)
Joe Barnett, Adam Jenkins, Chris Durfy, i inni
Zadzwoń do Saula
Kevin Valentine, Larry Benjamin, Phillip W. Palmer, i inni
Najlepszy dźwięk w serialu komediowym, dramatycznym (półgodzinnym) lub animowanym
Mozart in the Jungle
Andy D'Addario, Gary Gegan, Marco Fiumara, i inni
...
 Nominowani
Dolina Krzemowa (2014)
Todd Beckett, Benjamin Patrick, Elmo Ponsdomenech, i inni
Figurantka (2012)
John W. Cook II, William F. MacPherson, William Freesh, i inni
Specjalista od niczego
Josh Berger, Michael Barosky, za odcinek "The Dinner Party",
Współczesna rodzina (2009)
Stephen Tibbo, Brian Harman, Dean Okrand, i inni
Najlepszy dźwięk w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Długa noc (2016)
Nicholas Renbeck, Larry Hoff, Felix Andrew, i inni
...
 Nominowani
Fargo
Michael Playfair, Michael Perftt, Kirk Lynds, i inni
Geniusz (2017)
Petr Forejt, Bob Bronow, Mark Hensley, i inni
Sherlock (2010)
Howard Bargroff, Nick Wollage, John Mooney, i inni
Wielkie kłamstewka (2017)
Brendan Beebe, Gavin Fernandes, Louis Gignac, i inni
Najlepsza charakteryzacja w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym (naturalna)
Konflikt: Bette i Joan
Eryn Krueger Mekash, Robin Beauschense, Shutchai Tym Buacharern, i inni
...
 Nominowani
American Horror Story: Roanoke
Kim Ayers, Mike Mekash, Eryn Krueger Mekash, i inni
Fargo
Gail Kennedy, Joanne Preece, Amanda Rye, i inni
Geniusz (2017)
Davina Lamont,
Wielkie kłamstewka (2017)
Steve Artmont, Nicole Artmont, Angela Levin, i inni
Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna)
Westworld (2016)
Christien Tinsley, Myriam Arougheti, Gerald Quist, i inni
...
 Nominowani
Dom grozy
Vincenzo Mastrantonio, Clare Lambe, Katia Sisto, i inni
Stranger Things (2016)
Myke Michaels, Teresa Vest, za odcinek "The Monster",
Tacy jesteśmy (2016)
Zoe Hay, Heather Plott, Elizabeth Hoel-Chang, i inni
Wikingowie (2013)
Tom McInerney, Katie Derwin, Ciara Scannell, i inni
Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna)
Saturday Night Live
Louie Zakarian, Amy Tagliamonti, Jason Milani, i inni
...
 Nominowani
Dancing with the Stars
Zena Shteysel, Angela Moos, Julie Socash, i inni
RuPaul's Drag Race
David Petruschin, za odcinek "Oh. My. Gaga!",
The Voice
Darcy Gilmore, Kristene Bernard, Thea Samuels, i inni
Najlepsza charakteryzacja w serialu, serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna)
American Horror Story (2011)
Eryn Krueger Mekash, Mike Mekash, David LeRoy Anderson, i inni
Akcja serialu rozgrywa się w hotelu wybudowanym w latach 30. przez zamożnego, czarującego lecz zmagającego się z zaburzeniami psychotycznymi, Jamesa Marcha (Evan Peters). Przepiękna, urządzona w stylu art-deco posiadłość już ...
 Nominowani
Saturday Night Live
Louie Zakarian, Jason Milani, Tom Denier Jr., i inni
Dom grozy
Nick Dudman, Sarita Allison, Barney Nikolic, i inni
Żywe trupy (2010)
Greg Nicotero, Jake Garber, Garrett Immel, i inni
Westworld (2016)
Christien Tinsley, Hiroshi Yada (I), Georgia Allen, i inni
Najlepsza choreografia
Dancing with the Stars
Mandy Moore, za układy "On Top Of The World" i "Carol Of The Bells",
...
So You Think You Can Dance
Travis Wall, za układy "The Mirror", "Send In The Clowns" i "She Used To Be Mine",
...
 Nominowani
Dancing with the Stars
Derek Hough, za układ "Kairos",
So You Think You Can Dance
Mandy Moore, za układy "Unsteady" i "This Is Not The End",
The Real O'Neals
Fred Tallaksen, za układy "Born This Way", "West Side Story" i "Boyfriend",
Najlepsza scenografia w fabularnym programie kostiumowym (godzinnym lub dłuższym)
The Crown (2016)
Celia Bobak, Martin Childs, Mark Raggett, i inni
...
 Nominowani
Konflikt: Bette i Joan
Judy Becker, Jamie Walker McCall, Florencia Martin,
Masters of Sex (2013)
Halina Siwolop, Samantha Englender, Elizabeth Hershberger Gray, i inni
Stranger Things (2016)
William G. Davis, Chris Trujillo, Jess Royal, i inni
The Man in the High Castle
Jonathan Lancaster, Drew Boughton, Dawn Swiderski, i inni
Najlepsza scenografia w fabularnym programie współczesnym lub fantasy (godzinnym lub dłuższym)
Opowieść podręcznej (2017)
Sophie Neudorfer, Evan Webber, Julie Berghoff, i inni
...
 Nominowani
Dom grozy
Philip Murphy, Jonathan McKinstry, Jo Riddell, i inni
Młody papież (2016)
Alex Santucci, Laura Casalini, Ludovica Ferrario,
Westworld (2016)
Zack Grobler, Julie Ochipinti, Steve Christensen, i inni
Westworld (2016)
Naaman Marshall, Julie Ochipinti, Nathan Crowley, i inni
Najlepsza scenografia w programie fabularnym (półgodzinnym lub krótszym)
Figurantka (2012)
Jim Gloster, Andrew Leitch, Kimberly Wannop za odcinek "Omaha",
...
 Nominowani
Dolina Krzemowa (2014)
Jaclyn Hauser, Richard Toyon, Jennifer Mueller, i inni
Grace and Frankie
Devorah Herbert, Christopher Carlson, Benjamin Edelberg, i inni
Mozart in the Jungle
Letizia Santucci, Tommaso Ortino, Susanna Codognato, i inni
Teoria wielkiego podrywu (2007)
John Shaffner, Francoise Cherry-Cohen, Ann Shea, i inni
Transparent
Dea Jensen, Catherine Smith, Macie Vener, i inni
Najlepsza scenografia w programie rewiowym, dokumentalnym, reality lub teleturnieju
Saturday Night Live
Eugene Lee, Akira Yoshimura, Keith Raywood, i inni
...
 Nominowani
Drunk History
Rae Deslich, Monica Sotto, Chloe Arbiture, i inni
Portlandia
Katherine Isom, Schuyler Telleen, za odcinek "Fred's Cell Phone Company",
The Voice
Anton Goss, James Connelly, Zeya Maurer, i inni
Najlepsze efekty specjalne
Westworld (2016)
Jay Worth, Elizabeth Castro, Joe Wehmeyer, i inni
...
 Nominowani
Amerykańscy Bogowie (2017)
Kevin Tod Haug, David Stump, Jeremy Ball, i inni
Piraci (2014)
Erik Henry, Terron Pratt, Ashley J. Ward, i inni
The Man in the High Castle
Lawson Deming, Cory Jamieson, Casi Blume, i inni
Wikingowie (2013)
Dominic Remane, Mike Borrett, Bill Halliday (I), i inni
Najlepszy montaż dźwięku w serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym
Długa noc (2016)
Grant Conway, Warren Shaw, Ruy García, i inni
...
 Nominowani
American Horror Story (2011)
Steven Stuhr, Paul J. Diller, David Klotz, i inni
Fargo
Martin Gwynn Jones, Rob Bertola, Alex Bullick, i inni
Geniusz (2017)
Arielle McGrail, Daniel Pagan, Tim Chilton, i inni
Sherlock (2010)
Nathan Palmer, Rael Jones, Howard Bargroff, i inni
Najlepszy montaż dźwięku w serialu
Stranger Things (2016)
Craig Henighan, Sam Munoz, David Klotz, i inni
...
 Nominowani
Gotham (2014)
Joan Rowe, George Haddad, Chad J. Hughes, i inni
Homeland (2011)
Shawn Kennelly, Eric Raber, Ryne Gierke, i inni
Piraci (2014)
Dylan Tuomy-Wilhoit, Shaughnessy Hare, Tim Tuchrello, i inni
Westworld (2016)
Michael S. Head, Fred Paragano, Matt Sawelson, i inni
Najlepszy montaż dźwięku w programie dokumentalnym kręconym jedną lub wieloma kamerami
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years
Nathan Evans, Sam O'Kell, Cameron Frankley, i inni
...
 Nominowani
Anthony Bourdain: Parts Unknown
Brian Bracken, za odcinek "Rome",
O.J.: Made in America
Eric Di Stefano, Keith Hodne, za część drugą,
Planeta Ziemia II (2016)
Graham Wild, za odcinek "Cities",
XIII poprawka
Jeffrey Perkins,
Najlepszy montaż dźwięku w programie dokumentalnym kręconym jedną lub wieloma kamerami
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years
Jon Michaels, Dan Kenyon, Cameron Frankley, i inni
...
 Nominowani
Anthony Bourdain: Parts Unknown
Benny Mouthon, za odcinek "Hanoi",
Leah Remini: Scientology and the Aftermath
Rolando Nadal, David Crocco, za odcinek "Golden Era",
Planeta Ziemia II (2016)
Tim Owens, Kate Hopkins, za odcinek "Cities",
XIII poprawka
Julie Pearce, Alex Lee, Tim Boggs, i inni
Najlepszy montaż miniserialu lub filmu telewizyjnego kręconego przy użyciu jednej kamery
Długa noc (2016)
Nick Houy, Jay Cassidy, za odcinek "The Beach",
...
 Nominowani
Fargo
Regis Kimble, za odcinek "Law of Vacant Places",
Fargo
Curtis Thurber, za odcinek "The Narrow Escape Problem",
Fargo
Henk Van Eeghen, za odcinek "Aporia",
Wielkie kłamstewka (2017)
Sylvain Lebel, David Berman, Maxime Lahaie-Denis, i inni
Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery
Stranger Things (2016)
Dean Zimmerman, za odcinek pilotażowy,
...
 Nominowani
Stranger Things (2016)
Kevin D. Ross, za odcinek "The Bathtub",
Westworld (2016)
Andrew Seklir, za odcinek "The Bicameral Mind",
Zadzwoń do Saula
Skip MacDonald, za odcinek "Chicanery",
Zadzwoń do Saula
Kelley Dixon, Skip MacDonald, za odcinek "Witness",
Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu jednej kamery
Specjalista od niczego
Jennifer Lilly, za odcinek "The Thief",
...
 Nominowani
Dolina Krzemowa (2014)
Brian Merken, za odcinek "Server Error",
Dolina Krzemowa (2014)
Tim Roche, za odcinek "Success Failure",
Figurantka (2012)
Eric Kissack, za odcinek "Groundbreaking",
Figurantka (2012)
Gennady Fridman, Roger Nygard, za odcinek "Chicklet",
Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu wielu kamer
Teoria wielkiego podrywu (2007)
Peter Chakos, za odcinek "The Holiday Summation",
...
 Nominowani
Dwie spłukane dziewczyny (2011)
Chris Poulos, za odcinek "And The Planes, Fingers And Automobiles",
Mamuśka
Joe Bella, za odcinek "Bad Hand And British Royalty",
One Day at a Time
Patricia Barnett, za odcinek "A Snowman's Tale",
Ostatni prawdziwy mężczyzna
Kris Trexler, za odcinek "Trick Or Treat",
Najlepszy montaż programu dokumentalnego
O.J.: Made in America
Bret Granato, Maya Mumma, Ben Sozanski, i inni
...
 Nominowani
Planeta Ziemia II (2016)
David Pearce, za odcinek "Cities",
Planeta Ziemia II (2016)
Matt Meech, za odcinek "Islands",
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years
Paul Crowder,
XIII poprawka
Spencer Averick,
Najlepszy program animowany
Bob's Burgers
za odcinek "Bob, Actually",
...
 Nominowani
Archer
za odcinek "Archer Dreamland: No Good Deed",
Jej Wysokość Zosia
za odcinek "Elena And The Secret Of Avalor",
Miasteczko South Park
za odcinek "Member Berries",
Simpsonowie
za odcinek "The Town",
Najlepszy program dla dzieci
Once Upon a Sesame Street Christmas
Ken Scarborough, Brown Johnson, Stephanie Longardo, i inni
...
 Nominowani
Dziewczyna poznaje świat
Matthew Nelson, Frank Pace, Jeff Menell, i inni
Star Wars: Rebelianci
Athena Yvette Portillo, Simon Kinberg, Henry Gilroy, i inni
Szkoła rocka
Sarah Jane Cunningham, Jim Armogida, Steve Skrovan, i inni
Najlepszy program reality - zawody
The Voice
...
 Nominowani
American Ninja Warrior
Drag Queens - przyjaciółki i rywalki
Paszport do świata mody
The Amazing Race
Top Chef
Najlepszy program specjalny lub serial informacyjny
Leah Remini: Scientology and the Aftermath
Leah Remini, Rachelle Mendez, Erin Gamble, i inni
...
 Nominowani
Anthony Bourdain: Parts Unknown
Jeffrey D. Allen, Christopher Collins, Sandra Zweig, i inni
Najlepszy prowadzący reality show
RuPaul
RuPaul's Drag Race
 Nominowani
Gordon Ramsay
MasterChef Junior
Heidi Klum
Tim Gunn, Paszport do świata mody
Najlepszy serial dokumentalny lub oparty na faktach
Planeta Ziemia II (2016)
Michael Gunton, Elizabeth White, Tom Hugh-Jones,
...
 Nominowani
30 for 30
Michael Bonfiglio, John Dahl, Connor Schell, i inni
American Masters
Junko Tsunashima, Brent Miller, Julie Sacks, i inni
Chef's Table
Brian McGinn, Matt Weaver, Dane Lillegard, i inni
The Keepers
Jessica Hargrave, Matthew I. Goldberg, Brandon Carroll, i inni
Najlepszy dokumentalny lub oparty na faktach program specjalny
XIII poprawka
Ava DuVernay, Howard Barish, Angus Wall, i inni
...
 Nominowani
Amanda Knox
Mette Heide, Brian McGinn, Stephen Robert Morse, i inni
L.A. Burning: The Riots 25 Years Later
Mark Ford, John Singleton, Erik Parker, i inni
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years
Ron Howard,
Najlepsze fryzury w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Konflikt: Bette i Joan
Chris Clark, Ralph Michael Abalos, Wendy Southard, i inni
...
 Nominowani
American Horror Story (2011)
Michelle Ceglia, Valerie Jackson, Jose Zamora,
Fargo
Chris Harrison-Glimsdale, Penny Thompson, Judy Durbacz, i inni
Geniusz (2017)
Natasha Lees, Fae Hammond, Adéla Robová, i inni
Wielkie kłamstewka (2017)
Michelle Ceglia, Nickole Jones, Lona Vigi, i inni
Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą
Westworld (2016)
Joy Zapata, Pavy Olivarez, Bruce J. Samia, i inni
...
 Nominowani
Dom grozy
Luca Vannella, Alexis Continente, Sevlene Roddy, i inni
Stranger Things (2016)
Sarah Hindsgaul, Evelyn Roach, za odcinek "The Weirdo On Maple Street",
The Crown (2016)
Ivana Primorac, Amy Riley, za ocinek "Hyde Park Corner",
Wikingowie (2013)
Dee Corcoran, Catherine Argue, Jennie Readman, i inni
Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami
 Nominowani
Saturday Night Live
Jodi Mancuso, Jennifer Serio, Inga Thrasher, i inni
Dancing with the Stars
Mary Guerrero, Kim Messina, Gail Rowell-Ryan, i inni
RuPaul's Drag Race
Gabriel Villarreal, Hector Pocasangre, za odcinek "Oh. My. Gaga!",
The Voice
Jerilynn Straitiff, Meagan Herrera, Cory Rotenberg, i inni
Najlepsze kostiumy w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality
RuPaul's Drag Race
za odcinek "Oh. My. Gaga!",
...
 Nominowani
Saturday Night Live
za odcinek prowadzony prze Emily Blunt,
Dancing with the Stars
za odcinek "Halloween Night",
Portlandia
Amanda Needham, za odcinek "Carrie Dates A Hunk",
Najlepsze kostiumy w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym - kostiumowym albo fantasy
The Crown (2016)
Michele Clapton, Alex Fordham, Emma O'Loughlin, i inni
...
 Nominowani
Geniusz (2017)
Sonoo Mishra, Martina Hejlová, Petia Krckova, i inni
Konflikt: Bette i Joan
Lou Eyrich, Hannah Jacobs, Katie Saunders, i inni
Opowieść podręcznej (2017)
Ane Crabtree, Sheena Wichary, za odcinek pilotażowy,
Westworld (2016)
Trish Summerville, Lynda Foote, Jo Kissack, i inni
Najlepsze kostiumy w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym - współczesnym
Wielkie kłamstewka (2017)
Alix Friedberg, Risa Garcia, Patricia McLaughlin, i inni
...
 Nominowani
Grace and Frankie
Allyson B. Fanger, Heather Pain, Lori DeLapp, i inni
Imperium (2016)
Paolo Nieddu, Jennifer Salim, Mary C. Lane, i inni
Transparent
Marie Schley, Hannah Schneider, Leslie Herman, i inni
Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym
Dancing with the Stars
za odcinek "Cirque Du Soleil Night",
...
 Nominowani
Saturday Night Live
za odcinek z Jimmym Fallonem,
America's Got Talent
za odcinek 1120,
So You Think You Can Dance
za odcinek finałowy,
The Voice
za finał na żywo, część druga,
Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego
Stranger Things (2016)
Akcja serii rozgrywa się w 1980 roku w Indianie, kiedy w tajemniczych okolicznościach dochodzi do zaginięcia małego chłopca. Jego matka zrobi wszystko, aby odzyskać syna. Jej poszukiwania z kolei przyczynią ...
 Nominowani
Najlepszy dobór obsady serialu komediowego
Figurantka (2012)
Serial opowiada o losach Meyer i jej pracowników, którzy wspólnie chcą zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki i układy będące chlebem powszechnym Waszyngtonu. Do kręgu najbliższych ...
 Nominowani
Atlanta
Dolina Krzemowa (2014)
Specjalista od niczego
Transparent
Najlepszy dobór obsady serialu limitowanego, filmu telewizyjnego lub programu specjalnego
Wielkie kłamstewka (2017)
Miniserial, oparty na bestsellerowej powieści Liane Moriarty pod tym samym tytułem, to przewrotny, pełen czarnego humoru dramat. Jego bohaterkami są trzy matki pierwszoklasistów – zmagają się one z karierą zawodową ...
 Nominowani
Arcyoszust
Długa noc (2016)
Fargo
Konflikt: Bette i Joan
Najlepszy krótkometrażowy program animowany
Pora na przygodę!
za odcinek "Islands Part 4: Imaginary Resources",
...
 Nominowani
Miki w szortach
za odcinek "Split Decisions",
Młodzi Tytani: Akcja!
za odcinek "Orangins",
Rocket and Groot
za odcinek "Space Walk",
Steven Universe
za odcinek "Mr. Greg",
Najlepsza oryginalna muzyka i słowa
XIII poprawka
"Letter To The Free", wyk. Common i Bilal,
...
 Nominowani
Saturday Night Live
"Last Christmas", wyk. Chance the Rapper i Darryl McDaniels w odcinku z Caseyem Affleckiem,
Crazy Ex-Girlfriend
Rachel Bloom, Adam Schlesinger, "We Tapped That Ass", wyk. Santino Fontana i Vincent Rodriguez w odcinku "When Will Josh And His Friend Leave Me Alone?",
Miki w szortach
Christopher Willis, "Jing-A-Ling-A-Ling", wyk. Chris Diamantopoulos i chór w odcinku "Duck The Halls: A Mickey Mouse Christmas Special",
Unbreakable Kimmy Schmidt
Jeff Richmond, "Hell No", wyk. Tituss Burgess w odcinku "Kimmy’s Roommate Lemonades!",
Najlepsze kierownictwo muzyczne
Wielkie kłamstewka (2017)
Miniserial, oparty na bestsellerowej powieści Liane Moriarty pod tym samym tytułem, to przewrotny, pełen czarnego humoru dramat. Jego bohaterkami są trzy matki pierwszoklasistów – zmagają się one z karierą zawodową ...
 Nominowani
Dziewczyny (2014)
Specjalista od niczego
Stranger Things (2016)
Zadzwoń do Saula
Najlepszy oryginalny temat muzyczny
Stranger Things (2016)
Kyle Dixon, Michael Stein,
...
 Nominowani
Geniusz (2017)
Hans Zimmer, Lorne Balfe,
Konflikt: Bette i Joan
Mac Quayle,
Sprawa idealna (2017)
David Buckley,
Westworld (2016)
Ramin Djawadi,
Wiktoria
Martin Phipps,
Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)
Fargo
Jeff Russo, za odcinek "Aporia",
...
 Nominowani
Białe Hełmy
Patrick Jonsson,
Five Came Back
Jeremy Turner, za odcinek "The Price Of Victory",
Francuska suita
Rael Jones,
Konflikt: Bette i Joan
Mac Quayle, za odcinek pilotażowy,
O.J.: Made in America
Gary Lionelli, za część trzecią,
Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)
House of Cards (2013)
Jeff Beal, za odcinek sześćdziesiąty trzeci,
...
 Nominowani
Planeta Ziemia II (2016)
Jasha Klebe, Jacob Shea, za odcinek "Islands",
Seria niefortunnych zdarzeń
James Newton Howard, za odcinek "A Bad Beginning",
Tabu (2017)
Max Richter, za odcinek pilotażowy,
The Crown (2016)
Rupert Gregson-Williams, za odcinek "Hyde Park Corner",
Wiktoria
Martin Phipps, Natalie Holt, Ruth Barrett, i inni
Najlepsza gra głosem
Głowa rodziny
Seth MacFarlane, jako Peter Griffin, Stewie Griffin, Brian Griffin, Glenn Quagmire w odcinku "The Boys In The Band",
...
 Nominowani
Amerykański tata
Dee Bradley Baker, jako Klaus w odcinku "Fight And Flight",
Bob's Burgers
Kevin Kline, jako pan Fishoeder w odcinku "The L ast Gingerbread House On The Left",
BoJack Horseman
Kristen Schaal, jako Sarah Lynn w odcinku "That's Too Much, Man!",
F Is for Family
Mo Collins, jako Ginny, Jimmy Fitzsimmons, Lex, Ben, Cutie Pie w odcinku "Pray Away",
Simpsonowie
Nancy Cartwright, jako Bart Simpson w odcinku "Looking For Mr. Goodbart",
Najlepsza gra głosem (narrator)
Meryl Streep
Five Came Back za odcinek "The Price of Victory",
 Nominowani
Sam Neill
Dzika Nowa Zelandia
Laurence Fishburne
Year Million za odcinek "Homo Sapien 2.0",
Najlepsza czołówka
Stranger Things (2016)
Akcja serii rozgrywa się w 1980 roku w Indianie, kiedy w tajemniczych okolicznościach dochodzi do zaginięcia małego chłopca. Jego matka zrobi wszystko, aby odzyskać syna. Jej poszukiwania z kolei przyczynią ...
 Nominowani
Amerykańscy Bogowie (2017)
Konflikt: Bette i Joan
The Crown (2016)
Westworld (2016)
Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji
Samuraj Jack
Craig Kellman, Scott Wills, Bryan Andrews, i inni
...
W te i nazad
Justin Nichols, za odcinek "The End Of The Galaxy",
...
 Nominowani
Najlepszy występ kaskaderski w serialu dramatycznym, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Luke Cage (2016)
W trakcie nieudanego eksperymentu niesłusznie skazany mężczyzna zyskuje nadzwyczajną siłę oraz wytrzymałość. Dzięki nowym zdolnościom ucieka z więzienia i staje się najemnikiem. ...
 Nominowani
Blindspot: Mapa zbrodni
Czarna lista (2013)
Gotham (2014)
MacGyver
Najlepszy występ kaskaderski w serialu komediowym lub programie rewiowym
Shameless - Niepokorni
...
 Nominowani
Saturday Night Live
Angie Tribeca
Brooklyn 9-9
Unbreakable Kimmy Schmidt
Wyjątkowa zasługa w tworzeniu filmów dokumentalnych
LA 92
Simon Chinn, Daniel Lindsay, T.J. Martin, i inni
...
 Nominowani
Amerykańskie doświadczenia
Mark Samels, Emily Singer Chapman, Susan Bellows, i inni
Białe Hełmy
Joanna Natasegara,
Bright Lights
Brett Ratner, Sheila Nevins, Fisher Stevens, i inni
O.J.: Made in America
Tamara Rosenberg, Nina Krstic, Connor Schell, i inni
Statystyki
Emmy w 2017 roku
Wielkie kłamstewka
Opowieść podręcznej
Saturday Night Live
Stranger Things
Figurantka
Długa noc
Westworld
The Crown
XIII poprawka
Konflikt: Bette i Joan
Planeta Ziemia II
Tacy jesteśmy
Specjalista od niczego
Dancing with the Stars
Atlanta