QR Code

Zabójcza broń

  (1987)  
film

Lethal Weapon

Plakat z filmu Zabójcza broń (1987) - Polecam Film
Plakat z filmu Zabójcza broń (1987) - Polecam Film
Plakat z filmu Zabójcza broń (1987) - Polecam Film
Plakat z filmu Zabójcza broń (1987) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
0 (0)
Błędy / Wpadki w filmie 
Widzimy Riggsa palącego papierosa, który jest już prawie skończony, ale gdy idzie do łazienki, papieros zwiększa swoją długość.
W scenie, gdy dziewczyna spada na dach samochodu, po załamaniach na materiale widać, że pojazd był nadmuchiwaną makietą.
Podczas skoku Martina Riggsa i niedoszłego samobójcy z budynku pęka atrapa kajdanek, którymi spięci byli kaskaderzy. Aby w dalszej części skoku kaskaderzy nie rozdzielili się, zaraz po pęknięciu kajdanek łapią się za ręce.
W okularach przeciwsłonecznych Riggsa - chwilę przed sceną wybuchającego domu Dixie - można dostrzec odbicie ekipy filmowej.
Gdy Riggs ogląda "Królika Bugsa", możemy dostrzec operatora kamery, przemieszczającego się za kanapą, na której siedzi aktor.
Na dalekim ujęciu - pokazującym, jak autobus uderza w samochód McAllistera - można dostrzec, że kierowcą owego autobusu jest manekin.
W scenie na pustyni, gdy Rianne kieruje limuzyną, krew i dziura po kuli na przedniej szybie - pomiędzy ujęciami - zmieniają swoje położenie.
Tuż po tym, jak Amanda (Jackie Swanson) skacze z dachu i ląduje na samochodzie, w jednym z ujęć widzimy, jak dziewczyna mruga.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.