QR Code

like/dislike image

WALL·E (2008) film | Polecam Film

WALL·E (2008) film

WALL·E
2009-06-08 00:00:00
1 godz. 38 min.
Plakat z filmu WALL·E (2008) - Polecam Film
Plakat z filmu WALL·E (2008) - Polecam Film
Plakat z filmu WALL·E (2008) - Polecam Film
Plakat z filmu WALL·E (2008) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
37.3
7.3 (3)
Błędy / Wpadki w filmie 
Wahadłowiec, którym WALL.E dostaje się na Axiom, ma silniki rakietowe, jednak dźwięk, jaki słyszymy, pochodzi od silnika odrzutowego. 
Kiedy jeden z robotów zatrzymuje się przed schowkiem, słychać odgłos hamowania, mimo że robot ten porusza się nad ziemią. 
Brud na "twarzy" EVE pojawia się i znika w zależności od ujęcia. 
WALL.E odkłada znalezioną zapalniczkę na półkę. Ta jednak znika, gdy nasz bohater zaprasza do siebie EVE, po czym znowu się pojawia w następnych ujęciach. 
AUTO przekręca ster w prawą stronę, czym powoduje przechył statku w tę samą stronę. Kiedy później kapitan chce go wyprostować, kręci ster w prawą stronę, choć powinien w przeciwną. 
WALL.E zbiera niewielką ilość złomu, po czym tworzy z niej kwadrat, chcąc przypodobać się EVE. W następnych ujęciach ta sama bryła znika. 
W zależności od ujęcia WALL-E raz zostawia brudne ślady na pokładzie statku, a raz nie. 
WALL-E najpierw ogląda film "Hello, Dolly", po czym wyjeżdża ze swojego domku. Po powrocie włącza taśmę ponownie, widzimy wtedy, że leci dokładnie ta sama scena, co za pierwszym razem, mimo że WALL-E nie przewijał kasety. 
Gdy statek kosmiczny szykuje się do startu, WALL.E zaczyna zakopywać się w ziemię w centralnym punkcie pod wahadłowcem. Po chwili robot wychodzi na powierzchnię, ale znajduje się w innym miejscu niż uprzednio. 
Gdy WALL.E opróżnia lodówkę w swoim domku, pojawia się czerwony promień, za którym robot wyrusza zostawiając otwarte drzwi lodówki. Kiedy potem wraca, już z EVE, lodówka jest zamknięta. 
Gdy akcja filmu przenosi się w przestrzeń kosmiczną, widzimy migające gwiazdy. W rzeczywistości efekt migotania gwiazd jest widoczny jedynie z powierzchni Ziemi, a wiąże się to z działaniem atmosfery naszej planety. 
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo