QR Code

Transformers: Revenge of the Fallen

27 min.
Plakat z filmu Transformers: Zemsta upadłych (2009) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
4.3 (9)
Błędy / Wpadki w filmie 
Kiedy Optimus Prime ginie, Upadły wie o tym błyskawicznie mimo iż znajduje się na orbicie koło Saturna. Nie jest wytłumaczone skąd tak szybko dowiedział się o jego śmierci. 
Kiedy Sam dociera na cmentarz gdzie ma się spotkać z Optimusem Prime'm  na trawie możemy zobaczyć zaznaczone miejsce gdzie ma stanąć Sam. 
W czasie imprezy Sam dostaje zielonego drinka. Pojemność płynu w kieliszku zmienia się w kolejnych ujęciach. 
Kiedy bohaterowie jadą do Nowego Jorku po agenta Simmonsa widzimy Brooklyn Bridge z amerykańską flagą na szczycie. Jednak we wcześniejszej scenie Mixmaster strącił flagę z tego mostu.
Kiedy Megatron i Starscream rozmawiają po ucieczce Sama, powinni znajdować się w Nowym Jorku. Jednak Deceptikony są widoczne na dachu budynku firmy "Gas Company Tower" w Los Angeles.
Na początku filmu, kiedy Mikaela próbuje zmusić Sama, by powiedział, że ją kocha, możemy dostrzec cień kamery za jego plecami. 
Kiedy Galloway ogłasza, że NEST zostanie rozwiązany, zdziera majorowi Lennoxowi insygnia. W następnej scenie Lennox ma je z powrotem.
Kiedy Upadły wchodzi na piramidę, jej wierzchołek jest zniszczony, ale w następnej scenie zniszczenia znikają.
Kiedy Sam i Mikaela uciekają przed Deceptikonem możemy usłyszeć, że Sam mówi do Mikaeli "go Megan go".
Podczas scen w bazie Diego Garcia można zauważyć góry, podczas gdy w rzeczywistości jest ona położona na atolu w kształcie podkowy, którego najwyższy punkt znajduje się 9 metrów nad poziomem morza.
W rzeczywistości Egipt nie graniczy z Jordanią. Pomiędzy tymi państwami znajduje się Izrael.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.