QR Code

Tożsamość Bourne'a (2002) film | Polecam Film

2013-01-06 00:00:00
Tożsamość Bourne'a (2002) film

The Bourne Identity

Plakat z filmu Tożsamość Bourne'a (2002) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
10 (1)
Błędy / Wpadki w filmie 
Wśród paszportów znalezionych w skrytce bankowej Bourne'a, znajduje się kanadyjski paszport, ważny od 1993 do 2003. Kanadyjskie paszporty są ważne tylko na pięć lat.
Imiona na rosyjskim paszporcie Bourne'a napisane są zarówno cyrylicą jak i łaciną. Z cyrylicy wyczytujemy "Lshtshfum, Ashef" (kompletne bzdury), natomiast łacińskie litery mówią "Kiniaev, Foma".
Bourne spotyka się z szefem na moście o 17:00. Po dekoracjach na wiejskim domu wiemy, że są Święta Bożego Narodzenia. O tej porze w Paryżu powinno się robić ciemno, a w filmie jest jasno. 
Podczas sceny, gdy Jason wysyła Marie do hotelu by zdobyć numer, ta dyktuje mu 7-cyfrowy numer telefonu, choć w Paryżu telefony mają zazwyczaj 10-cyfrowe numery.
W końcowej scenie pościgu za Mini, podczas zmiany kamery obserwującej motocykl policyjny, można zauważyć, iż ma włączony, bądź wyłączony reflektor zależnie od kamery wodzącej.
Podczas ucieczki z konsulatu, metalowa platforma na której staje Bourne jest cała w śniegu. Podczas próby wejścia na dach, cały śnieg spada. Gdy Bourne chowa się pod platformą i chwilę później pojawiają się tam marine, platforma znów jest zasypana śniegiem. 
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo