QR Code

like/dislike image

Tożsamość Bourne'a (2002) film | Polecam Film

Tożsamość Bourne'a (2002) film

The Bourne Identity

Tożsamość Bourne'a
2013-01-06 00:00:00
2020-01-24 20:34:40
Tożsamość Bourne'a (2002) na IMDB
1 godz. 58 min.
Plakat z filmu Tożsamość Bourne'a (2002) - Polecam Film
Plakat z filmu Tożsamość Bourne'a (2002) - Polecam Film
Plakat z filmu Tożsamość Bourne'a (2002) - Polecam Film
Plakat z filmu Tożsamość Bourne'a (2002) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
110.0
10 (1)
Błędy / Wpadki w filmie 
W polu za domem Eamona, gdy Bourne strzela do Profesora po raz drugi, nad prawym ramieniem Bourne'a widać członka ekipy, biegnącego przez drzewa na wzgórzu.
Kiedy komputer w Waszyngtonie aktywuje agentów w różnych miastach, błędnie wyświetla "Mannheim" jako "Manheim".
Po ucieczce z Paryża, Jason i Marie zatrzymują się na stacji paliw Aral, które istnieją w Niemczech, ale nie we Francji.
Kiedy Jason po raz pierwszy spotyka Marie, ilość śniegu na jej samochodzie zmienia się, w zależności od kąta kamery.
Dziury po pociskach na plecach Jasona zmieniają pozycje pomiędzy ujęciami.
Kiedy Bourne po raz pierwszy spotyka Marie, rzuca jej paczkę banknotów o wartości 10 000 dolarów. W jednym ujęciu pieniądze są pogniecione, a w następnym idealnie proste.
Wśród paszportów znalezionych w skrytce bankowej Bourne'a, znajduje się kanadyjski paszport, ważny od 1993 do 2003. Kanadyjskie paszporty są ważne tylko na pięć lat.
Imiona na rosyjskim paszporcie Bourne'a napisane są zarówno cyrylicą jak i łaciną. Z cyrylicy wyczytujemy "Lshtshfum, Ashef" (kompletne bzdury), natomiast łacińskie litery mówią "Kiniaev, Foma".
Bourne spotyka się z szefem na moście o 17:00. Po dekoracjach na wiejskim domu wiemy, że są Święta Bożego Narodzenia. O tej porze w Paryżu powinno się robić ciemno, a w filmie jest jasno. 
Podczas sceny, gdy Jason wysyła Marie do hotelu by zdobyć numer, ta dyktuje mu 7-cyfrowy numer telefonu, choć w Paryżu telefony mają zazwyczaj 10-cyfrowe numery.
W końcowej scenie pościgu za Mini, podczas zmiany kamery obserwującej motocykl policyjny, można zauważyć, iż ma włączony, bądź wyłączony reflektor zależnie od kamery wodzącej.
Podczas ucieczki z konsulatu, metalowa platforma na której staje Bourne jest cała w śniegu. Podczas próby wejścia na dach, cały śnieg spada. Gdy Bourne chowa się pod platformą i chwilę później pojawiają się tam marine, platforma znów jest zasypana śniegiem. 
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo