QR Code

Terminator 2: Dzień sądu

  (1991)  
film

Terminator 2: Judgment Day

Plakat z filmu Terminator 2: Dzień sądu (1991) - Polecam Film
Plakat z filmu Terminator 2: Dzień sądu (1991) - Polecam Film
Plakat z filmu Terminator 2: Dzień sądu (1991) - Polecam Film
Plakat z filmu Terminator 2: Dzień sądu (1991) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
7 (2)
Błędy / Wpadki w filmie 
T-800 zostaje poparzony papierosem w barze, a chwilę później nie ma po tym śladu, chociaż ten model nie umie się regenerować.
W scenie, w której John Connor ucieka na swoim motorze przed T-1000, można zauważyć, że ów motor ma 15 biegów.
W scenie, w której T-800 zdobywa ubranie, rzuca "snookerzystę" na płytę kuchenki gazowej. Dym palonej skóry nie wydobywa się spod rąk, a z rurki (prawie niewidocznej) przy brzegu płyty.
Gdy do kanału wpada ciężarówka bez naczepy, w jednym z ujęć odpada przednia atrapa, a w następnym wciąż jest na miejscu. Potem odpada zderzak, który chwilę potem znowu jest zamontowany.
W scenie, gdy ekipa S.W.A.T ma już strzelać do T800, za oknem można zauważyć luźno przechadzającego się członka ekipy filmu.
W pewnej scenie w holu leży nieprzytomny sanitariusz, który znika tylko na chwilę w następnym ujęciu, żeby umożliwić przebiegnięcie T-1000 przez hol. W następnym ujęciu sanitariusz wraca.
W scenie, w której terminator porywa helikopter wybijając się w niego policyjnym motocyklem, można dostrzec, jak w locie odpada przednia owiewka motoru. Kiedy motor leży na ziemi, widać, że owiewka jest wciąż zamontowana.
Kiedy motor uderza w śmigłowiec w powietrzu, widać jak odpada lewa płoza helikoptera, a potem, w kolejnych ujęciach, znowu się pojawia.
Kiedy T-1000 ściga T-800, można zauważyć zmieniający się zależnie od ujęć układ dziur od kul w tyle furgonetki.
Kiedy śmigłowiec uderza w tył furgonetki, w spowolnieniu można dostrzec, że wybucha on zanim dotyka samochodu.
W scenie, w której T-1000 walczy z T-800, widać, że gdy wpadają na ścianę, była tam już wcześniej dziura.
W pewnej scenie, można dostrzec, że głowa T-1000 zaczynała się rozrywać, zanim T-800 nacisnął spust.
Numer rejestracyjny samochodu policyjnego, którym ze szpitala psychiatrycznego uciekają Sarah, John i T-800, zmienia się jak w kalejdoskopie: 999373 w momencie, gdy wjeżdża do podziemnego garażu, 999232, gdy zatrzymuje go Sara, 999013, gdy wyjeżdża przez bramę i 999018, gdy T-1000 łapie go za zderzak.
Podczas wyładowań elektrycznych, do których dochodzi tuż przed przybyciem T-800 z przyszłości, można zauważyć na jednej z ciężarówek po prawej stronie przyczepioną żółtą kartkę. W momencie pojawienia się terminatora kartka jednak znika.
Gdy Sarah włamuje się do domu Milesa Dysona, żeby go zabić, Miles zostaje ranny w ramię, a Sarah podchodzi do niego. W jednym z ujęć widzimy stertę gazet leżących obok Dysona, a chwilę potem widać już tylko dwie z nich.
Podczas bójki w barze jeden z motocyklistów wbija T-800 nóż w klatkę piersiową. W momencie uderzenia widać, że jest gumowy, ponieważ wygina się w kształt litery "S".
Podczas zderzenia ciężarówki prowadzonej przez T-1000 z podporą mostu w kanale odpływowym, przez krótką chwilę można zauważyć manekina za kierownicą.
Podczas pościgu furgonetki policyjnej, terminator T-1000 nie obsługuje sterów helikoptera. Robi to trzecia osoba, której prawa ręka widoczna jest na drążku sterowania.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.