QR Code

like/dislike image

Spirit - Duch Miasta (2008) film | Polecam Film

Spirit - Duch Miasta (2008) film

Spirit, The

Spirit - Duch Miasta
2009-06-08 00:00:00
1 godz. 48 min.
Plakat z filmu Spirit - Duch Miasta (2008) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
15.0
5 (1)
Opisy filmu 
Kolejna po Sin City – miasto grzechu i 300 superprodukcja Franka Millera. Plejada gwiazd w filmie o wielomilionowym budżecie i spektakularnych efektach specjalnych. Scenariusz filmu powstał na podstawie komiksu legendarnego Willa Eisnera.

Miasto Central City nigdy nie zasypia. Na jego ulicach nie milknie krzyk, nie ustaje terror. Były policjant Denny Colt (Gabriel Macht) postanawia wymierzyć sprawiedliwość i ukarać tych, którzy sieją zło. Pozoruje swoją śmierć, by powrócić jako Duch - The Spirit. Jego największym wrogiem jest nieobliczalny bandyta, Octopus (Samuel L. Jackson), który zamierza podarować kryminalistom prawdziwą nieśmiertelność. Nocami ulice miasta stają się miejscem bezwzględnej walki dobra ze złem.

Na drodze mściciela pojawią się piękne i niebezpieczne wojowniczki: Silken Floks (Scarlett Joahansson), Plaster of Paris (Paz Vega) i Lorelei (Jamie King). Jego tropem podąża tajemnicza złodziejka diamentów, Sand Saref (Eva Mendes). To miłość jego życia, która przeszła na stronę zła. Czy on ocali ją zanim ona go zabije?

The Spirit zabierze widzów w mroczną i fascynującą podróż do granic dobra i zła, życia i śmierci, miłości i nienawiści.
redakcja (08 czerwca 2009)
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo