QR Code

Predators (2010) film | Polecam Film

2010-07-08 00:00:00
Predators (2010) film

Plakat z filmu Predators (2010) - Polecam Film
Plakat z filmu Predators (2010) - Polecam Film
Plakat z filmu Predators (2010) - Polecam Film
Plakat z filmu Predators (2010) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
5 (1)
Ciekawostki 
Role
Początkowo to Robert Rodriguez miał wyreżyserować ten film, jednak w ciągu kilku dni od pojawienia się tej pogłoski zostało potwierdzone, że zamiast tego został on zaangażowany jako producent.
Darren Lynn Bousman, Marcus Nispel, Bill Duke, Peter Berg, Michael J. Bassett oraz Neil Marshall byli zainteresowani nakręceniem tego filmu. Ostatecznie reżyserem został Nimród Antal .
Milo Ventimiglia, Freddy Rodríguez i Josh Brolin byli brani pod uwagę do roli Royce'a.
Jeff Fahey był brany pod uwagę do roli Nolanda.
W scenariuszu znalazł się epizod przeznaczony dla Arnolda Schwarzeneggera. Miał on powtórzyć swą rolę Dutcha z filmu "Predator" .
Miejsca kręcenia
Zdjęcia do filmu kręcono w Bastrop, Austin i nad jeziorem Canyon Lake (Teksas, USA), oraz w Hilo, nad wybrzeżem Hamakua oraz w okolicach wulkanu Mauna Kea (Hawaje, USA).
Inne
Początkowo film miał być rebootem serii o Predatorze, ale w ostateczności to kontynuacja, która ma miejsce w tym samym uniwersum, co dwa poprzednie filmy.
Robert Rodriguez napisał kilka wersji scenariusza "Predatora 3" w 1994 roku, jednak słabe wyniki finansowe "Predatora 2" i fakt, że na realizację tego projektu potrzebny był wysoki budżet spowodowały, że film nigdy nie wszedł do produkcji. Rodriguez zaznaczył, że wiele elementów z tego scenariusza znalazło się w tym filmie.
Średnia wysokość aktorów, którzy odgrywają tytułowe predatory to około 195 centymetrów, podczas gdy w poprzednich filmach wynosiła ponad 210 centymetrów.
Piosenka, którą słyszymy podczas napisów końcowych to "Long Tall Sally" Little Richarda. Jest to odniesienie do sceny z pierwowzoru, gdy grupa komandosów podróżowała helikopterem. Wówczas leciał ten sam utwór.
Kreatura, która ściga Edwina (Topher Grace) przez dżunglę podczas zasadzki, to lekko zmodyfikowana wersja Predatora zaprojektowanego w 1987 roku na potrzeby oryginału.
Daty
Zdjęcia kręcono od 12 października do 18 grudnia 2009 roku.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo