QR Code

Lara Croft: Tomb Raider (2001) film | Polecam Film

2017-06-10 13:09:13
Lara Croft: Tomb Raider (2001) film

Plakat z filmu Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Polecam Film
Plakat z filmu Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Polecam Film
Plakat z filmu Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Polecam Film
Plakat z filmu Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
0 (0)
Błędy / Wpadki w filmie 
W scenie, gdy Powell rzuca nożem w Alexa, ten obraca się w locie wokół własnej osi, tymczasem podczas retrospekcji w zwolnionym tempie widzimy, że nóż leci prosto.
Kiedy Alex odlicza do zera, chcąc zdobyć pierwszą połowę trójkąta, kończy na liczbie 28. Następnie Lara przerywa mu i rozmawiają ponad pół minuty, po czym Alex wznawia odliczanie dopiero od 12, chociaż powinien już dawno zakończyć.
W końcowej scenie walki z Powellem Lara odkłada pistolety na ziemię, podczas gdy w scenie ucieczki z zawalającej się świątyni jej pistolety są przypięte jak zwykle do jej bioder (przy czym w poprzedniej scenie nie miała możliwości ich podnieść).
Zapalone cygaro pojawia się i znika z ust Alexa podczas np. sceny w Wenecji czy na Syberii.
Wszystkie planety naszego Układu poruszają się w tym samym kierunku i mają orbity w tych samych płaszczyznach (z wyjątkiem Plutona), podczas gdy w filmie widzimy, że poruszają się one w różnych płaszczyznach i kierunkach.
Kiedy Lara jest w Kambodżańskiej świątyni, umieszcza zegar w oku wyrzeźbionym na ścianie naprzeciw posągu, jednak w pewnej ze scen ten zegar gdzieś znika, po czym pojawia się w następnej scenie.
Kiedy ludzie wynajęci przez Powella próbują zburzyć ścianę świątyni widać Alexa, jak zdejmuje koszulę i przyłącza się do wyburzania. W następnym ujęciu widać jednak go już w koszuli, w zupełnie innym miejscu, stojącego gdzieś pod zburzoną już ścianą i krzyczącego coś.
Kiedy Lara otrzymuje list od swojego ojca, sprawia wrażenie, jakby czytała coś na spodzie koperty, jednak gdy odwraca ję na drugą stronę, widać wyraźnie, że koperta była w tym miejscu całkiem biała.
Kiedy Manfred Powell leży na podłodze po walce z Larą, ma pod głową schodek, w następnym ujęciu schodek ten znajduje się już pod jego plecami, po czym znowu spoczywa na nim głowa Powella.
Podczas ataku na posiadłość Lary, rozprawia się ona z jednym komandosem, rzucając go przy pomocy bungee na dwóch innych mężczyzn. Podczas ich upadku widzimy, że HK G36, które noszą są gumowymi falsyfikatami.
Podczas jednej z ostatnich scen filmu, kiedy Lara ucieka z syberyjskiej świątyni, ślizgając się na butach za psim zaprzęgiem, jej warkocz zmienia pozycję z ujęcia na ujęcie.
Kiedy Lara dotyka dłonią dłoni ojca, jej ramię jest uniesione, następnie w zbliżeniu ich rąk ramie jest opuszczone, a w kolejnej scenie jej ramię jest znów w górze.
Manfred Powell używa w filmie telefonu Ericsson bez uprzedniego podniesienia klapki telefonu do góry, a jak wiadomo nie da się rozmawiać w ten sposób w tego typu telefonach.
O rolę Lary Croft starała się była wokalistka zespołu Spice Girls Victoria Beckham. 
Podczas jednej z ostatnich scen filmu, kiedy Lara ucieka z syberyjskiej świątyni, ślizgając się na butach za psim zaprzęgiem, jej warkocz zmienia pozycję z ujęcia na ujęcie.
Kiedy Powell rzuca nóż zza ramienia, widać wyraźnie, jak jego ostrze się chowa.
Kiedy Lara otrzymuje list od swojego ojca, sprawia wrażenie, jakby czytała coś na spodzie koperty. Jednak gdy odwraca ją na drugą stronę, widać wyraźnie, że koperta była w tym miejscu całkiem biała.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo