QR Code

Królowie ulicy

  (2008)  film

Street Kings

David Ayer
2016-03-13 15:38:58
1 godz. 49 min.
Plakat z filmu Królowie ulicy (2008) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
8 (1)
Błędy / Wpadki w filmie 
W scenie kiedy Forest Whitaker jest przypięty kajdankami do schodów widzimi, że kajdanki nie są dociśnięte. W innym ujęciu widać, że kajdanki są już do końca wciśnięte.
Kiedy kapitan Biggs siedzi naprzeciwko Ludlowa, krawat tego drugiego raz jest na klapie od marynarki mężczyzny, a raz schowany pod nią. 
W scenie, gdy Ludlow walczy z dwoma Koreańczykami, jeden z nich rani go i mężczyzna ma krew na czole. Kiedy Ludlow wpada do ich domu, w pewnych scenach ślady krwi są widoczne na czole, a w niektórych- nie. 
Na początku filmu Ludlow ma w ręku pistolet model 1911. Gdy strzela do Koreańczyków, używa broni Smith & Wesson 4506. Jednak w kolejnych scenach w ręku mężczyzny znowu pojawia się 1911. 
Zaraz po tym gdy Ludlow i Diskant biją Grillsa po głowie książką telefoniczną, można zauważyć jak w tle ktoś przechodzi przez drzwi. Ponadto w kolejnym ujęciu drzwi poruszają się i zamykają. 
Gdy Tom walczy z kapitanem w jego domu, na ścianie w tle można zauważyć cień jednego z członków ekipy filmowej. 
Gdy Ludlow jest związany, strzelają do niego policjanci. Jednak to, co widzimy to nie pociski, a petardy, które wystrzeliwują obok mężczyzny. 
Gdy Ludlow blokuje swój samochód, można zauważyć, że okno nadal jest otwarte. 
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.