QR Code

Faceci w czerni (1997) film | Polecam Film

Faceci w czerni (1997) film

Men in Black

Faceci w czerni
2009-06-08 00:00:00
2020-01-05 20:23:12
1 godz. 38 min.
Plakat z filmu Faceci w czerni (1997) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
0 (0)
Opisy filmu 
Na pustyni niedaleko granicy amerykańsko-meksykańskiej patrol policji amerykańskiej zatrzymuje nielegalny transport emigrantów. Wkrótce na miejscu zjawiają się dwaj mężczyźni w czarnych garniturach agenci K (w rolę wcielił Tomme Lee Jones) i D, którzy podają się za agentów specjalnych. Wybierają jednego z emigrantów, którego prowadzą w ustronne miejsce. Meksykanin okazuje się kosmitą, który próbując uciec zostaje unieszkodliwiony przez agenta. Natomiast agent K, specjalnym przyrządem wymazuje pamięć policjantom sugerując im przy tym własną wersję wydarzeń.

Jak się okazuje K i D nie są agentami FBI, ale członkami ściśle tajnej organizacji rządowej, Facetów w Czerni, zajmującej się monitorowaniem przybyłych na Ziemię przybyszy z kosmosu.

Po incydencie na granicy K zdaje sobie sprawę, że D powinien odejść na emeryturę. Zaczyna szukać nowego partnera, a jego wybór pada na czarnoskórego policjanta Jamesa Edwardsa (Will Smith). Edwards jest całkowitym przeciwieństwem skupionego i opanowanego K: uwielbia ryzyko i niełatwo poddaje się rozkazom przełożonych. Ma jednak wielką zaletę: właśnie zakończył obławę na przestępcę, który okazał się kosmitą i zginął na jego oczach po wyczerpującym pościgu.
redakcja (08 czerwca 2009)
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo