QR Code

Deadpool (2016) film | Polecam Film

2015-08-05 15:51:05
2019-12-01 10:19:57
Deadpool (2016) film

Plakat z filmu Deadpool (2016) - Polecam Film
Plakat z filmu Deadpool (2016) - Polecam Film
Plakat z filmu Deadpool (2016) - Polecam Film
Plakat z filmu Deadpool (2016) - Polecam Film
Więcej o filmie
Podstawowe Informacje
Strona główna filmu
Pełna Obsada  50
Twórcy filmu  36
Więcej tytułów  13
Daty premier  22
Dystrybucja  1
Studia filmowe  3
Opisy  1

Multimedia
Zwiastuny  6
Zdjęcia  26
Plakaty  15
Strony WWW  1
Ścieżka Dźwiękowa / muzyka  1
Teledyski

Pozostałe Informacje
Recenzje
Powiązane tytuły  1
Nagrody   20
DVD, Blu-Ray  3
Newsy  6
Box Office  15

Inne
Ciekawostki  15
Zdjęcia z planu
Wpadki  18
Cytaty
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
129.9
9.9 (12)
Błędy / Wpadki w filmie 
Kiedy Deadpool ucieka przed Colossusem, można dostrzec, że nie ma przy sobie mieczy. Wpada do pickupa i gdy się z niego wyłania, można dostrzec oba miecze na jego plecach.
Podczas sceny wybuchu w laboratorium, kiedy Ajax i Wade Wilson walczą między sobą, w pewnym momencie koszula Ajaxa zapala się i ten ją rozdziera, by się jej pozbyć. W kolejnym ujęciu można jednak zauważyć, że Ajax znów ma tę koszulę na sobie.
Przez cały film, Deadpool ma maskę ściąganą bezpośrednio, natomiast w scenie, w której Vanessa ściąga mu maskę, jest ona na rzep.
W czasie finałowej walki Angel Dust dusi Colossusa przedmiotem z metalu. Jednak Colossus w jego metalowej formie nie potrzebuje tlenu, więc nie powinien się dusić.
W trakcie finałowej walki można dostrzec, że ilość widocznej krwi na zębach Ajaxa zmienia się pomiędzy ujęciami.
"Careless Whisper" jest piosenką George'a Michaela wydaną solowo, nie zaś przez zespół Wham!.
Gdy Deadpool wyjmuje nóż znajdujący się w jego głowie widać, że maska jest uszkodzona oraz pobrudzona krwią. W następnej scenie maska ??jest już całkowicie naprawiona i nie ma krwi. Krew ponownie pojawia się w końcowych scen filmu.
Pod koniec filmu gdy wybucha helicarrier można zauważyć Colossusa przenoszącego Negasonic Teenage Warhead na jednym ramieniu i Angel Dust na drugim, w kolejnym ujęciu Angel Dust znika.
Pod koniec filmu, kiedy Deadpool ściąga maskę, można dostrzec, że szwy na jego twarzy zmieniają pozycję pomiędzy ujęciami.
Kiedy Wade ma zostać poddany eksperymentowi, można dostrzec knebel na jego klatce piersiowej, który pojawia się i znika w kolejnych ujęciach.
Podczas jednej ze scen filmu można dostrzec, że na pokładzie helicarriera nie ma żadnych wbudowanych zamocowań.
Podczas sceny z użyciem CGI, kiedy Colossus przelatuje po zostaniu uderzonym przez Angel Dust, można dostrzec, że żołnierze znajdujący się w tle są "zamrożeni w czasie" - w tym jeden z nich jest wówczas w połowie kroku.
Kiedy Angel Dust znajduje zdjęcie Wade'a i Vanessy, przypomina sobie, że już widziała Vanessę, jednak w filmie nie było wcześniej żadnej interakcji pomiędzy obiema postaciami. 
Kiedy Deadpool podnosi mężczyznę nabitego na 2 miecze - miecz trzymany w lewej ręce superbohatera jest wbity w bok jego przeciwnika. Jednak w kolejnym ujęciu można dostrzec, że ta sama broń przebiła przednią część ciała oponenta.
Podczas walki Ajaxa z Deadpoolem, można dostrzec, że ten pierwszy jest cały we krwi, która jednak znika pomiędzy ujęciami filmu.
Gdy ląduje helikopter i po raz pierwszy w filmie pojawia się Francis, można dostrzec odbicie światła z kamery na helikopterze.
Podczas jednej ze scen, kiedy Deadpool rzuca Francisa na auto, można dostrzec różne przedmioty, które razem z nim się przemieszczają a jeden z nich Wilsona uderza. W kolejnym ujęciu jednak wszystkie te rzeczy znikają.
Po tym jak Vanessa ściąga Wade'owi papierową maskę, zszywka na brodzie samoistnie zmienia miejsce pomiędzy ujęciami.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo