QR Code

Bad Boys (1995) film | Polecam Film

Bad Boys (1995) film

Bad Boys
2018-11-03 06:29:09
1 godz. 58 min.
Plakat z filmu Bad Boys (1995) - Polecam Film
Plakat z filmu Bad Boys (1995) - Polecam Film
Plakat z filmu Bad Boys (1995) - Polecam Film
Plakat z filmu Bad Boys (1995) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
17.0
7 (1)
Błędy / Wpadki w filmie 
W pierwszej scenie, w której główni bohaterowie jadą autem, wyraźnie widać odbicie ekipy filmowej na drzwiach pojazdu.
W scenie, w której Marcus i Mike rozmawiają z szefem na sali gimnastycznej, Mike przykłada lód do głowy. Nieco później lód wypada i słychać, jak uderza o parkiet. Po jakimś czasie znowu widzimy lód w jego rękach, mimo że nie miał on czasu go podnieść. 
W czasie pobudki Marcus dotyka radia i zrzuca z niego śnieżny globus. Po zmianie ujęcia globus wraca na swoje miejsce.
Kiedy pod koniec filmu auto prowadzone przez Foucheta ulega zniszczeniu, jego karoseria roztrzaskuje się na drobniutkie kawałeczki (oznacza to, że została ona wykonana z włókna szklanego). To właśnie zdradza, że samochód ten był jedynie repliką prawdziwej Cobry, której nadwozie było wykonywane z metalu.
Po ujęciu, w którym Cobra Foucheta rozbija się, można dostrzec tablicę rejestracyjną Porsche Mike'a Lowreya, wskazującą, że auto zostało zarejestrowane w Paryżu, a nie na terenie Miami.
W jednej ze scen żona detektywa Burnetta narzeka, że ten nie nosi obrączki, mimo że ma ją na palcu.
W ciągu 5 min od chwili wejścia Julie i Teresy do budynku na zewnątrz zapada noc.
W scenie walki w toalecie jeden z napastników uderza głową Marcusa w lustro. Sekundę później wyraźnie widzimy je stłuczone. Jednak gdy w następnym ujęciu Marcus kolejny raz w nie uderza, na lustrze nie ma nawet jednej rysy, a bohater rozbija je "od nowa". 
W scenie rozgrywającej się na boisku do koszykówki w jednym z ujęć na twarzy Marcusa widać wydzielinę z nosa, której wcześniej tam nie było.
Gdy główni bohaterowie składają drugą już wizytę Jojo, Mike pcha mechanika prosto w leżące opony, wyciąga broń i odbezpiecza ją. Po chwili celuje w Marcusa z drugiego pistoletu, który również odbezpiecza, następnie podnosi Jojo z ziemi i wyciąga obydwie bronie, które odbezpiecza po raz kolejny.
Gdy Mike obserwuje tancerkę na scenie w nocnym klubie, w zależności od ujęcia zmienia się jej obuwie, a także wygląd paznokci u stóp. 
Gdy policjanci namierzają pędzący samochód, na ekranie komputera dwukrotnie widać tę samą lokalizację pojazdu.
W scenie, w której Mike ratuje Marcusa przed uderzeniem taksówki, samochód ma niebieski zderzak, a w innych ujęciach już go nie ma.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo