QR Code

Avengers: wojna bez granic

  (2018)  film

Avengers: Infinity War

Anthony Russo
2017-11-29 08:08:06
Plakat z filmu Avengers: wojna bez granic (2018) - Polecam Film
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
7.3 (25)
Błędy / Wpadki w filmie 
Podczas sceny kiedy Czarna Pantera wydaje rozkaz otworzenia bariery można wyraźnie dostrzec szwy na kostiumie tego superbohatera. Strój sprawia wrażenie wykonanego ze spandeksu. 
Podczas sceny, kiedy Ebony Maw unieruchamia Doktora Strange'a, można dostrzec, że zmienia się położenie słońca pomiędzy ujęciami. 
Podczas konwersacji Tony'ego Starka z Peterem Parkerem na statku Ebony Mawa można dostrzec, że w trakcie kolejnych ujęć pokazano różniące się fryzury Parkera. 
Podczas rozmowy Tony'ego Starka z Pepper Potts w parku można dostrzec, że znika z Tony'ego bluza, którą miał narzuconą na swoich ramionach. Ubranie to ponownie pojawia się chwilę później na Starku w Sanctum Sanctorum.
Kiedy Thor wyjaśnia Strażnikom Galaktyki gdzie muszą się udać by wykuć potężną broń przeciwko Thanosowi, źle wymawia nazwę tego miejsca. Zamiast "Nidavellir" mówi "Nivadellir". Dopiero za trzecim razem, w innej scenie, określił tę lokalizację poprawnie. 
Podczas konfrontacji Iron Mana z Thanosem na Tytanie można dostrzec, że pomiędzy scenami zmienia się wygląd wąsów Tony'ego Starka.
Kiedy Tony Stark zastanawia się czy zadzwonić do Steve'a Rogersa, można dostrzec odbicie tła green screen z planu filmowego na jego telefonie. 
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.